Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #10 [07.03.2024]

Premie na Nalot na farmę Cluckin' Bell
Newswire Rockstar Games

Skorumpowani gliniarze. Zabójcze kartele. Aromat drobiu hodowanego na skalę przemysłową. Rozbijcie nielegalną działalność narkotykową, która toczy się pod przykrywką jednej z największych wytwórni fast foodu w kraju. Nalot na farmę Cluckin’ Bell... - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Nalot na farmę Cluckin’ Bell to najnowsza, wypełniona po brzegi akcją aktualizacja GTA Online, która już dzisiaj za darmo ukazuje się na wszystkich platformach. Gdy Vincent Effenburger został zwolniony ze stanowiska szefa ochrony w kasynie Diamond, najpierw ratował się fuchą sklepowego ochroniarza, a potem znalazł swoje miejsce w Departamencie Policji Los Santos. Jednak organy ścigania są przeżarte korupcją do szpiku kości, a Vincent ma już dość biegania po kawę dla sprzedajnych gliniarzy. Teraz zamierza odpłacić się najemnej policji pięknym za nadobne. Otrzymał informacje z pewnego źródła, że pewien kartel transportuje kokainę z zakładów Cluckin’ Bell w Paleto Bay, a policja Los Santos w zamian za łapówki przymyka oko na cały proceder.

Aby przygotować się do tej operacji, będziemy musieli uzbierać odpowiedni zasób wypranych środków finansowych, zgromadzić preferowane uzbrojenie i wyposażenie oraz zdobyć cenne informacje o funkcjonowaniu zakładów produkcyjnych. Tylko od naszych kluczowych decyzji będzie zależeć, jak przebiegnie ostateczny atak. Gdy już wszystko przygotujemy, czeka nas dostanie się do fabryki Cluckin’ Bell, żeby zgarnąć łup, zdobyć sławę i jednocześnie podciąć nieco skrzydła kartelowi oraz skorumpowanym policjantom. Nalot na farmę Cluckin' Bell możemy przeprowadzić samodzielnie lub z trzema innymi graczami.

No cóż mamy prawie godzinę dwudziestą pierwszą, jak zapewne się domyślacie spora część czasu po pracy spędziłem ogrywając nową zawartość i ... No właśnie co tu dużo pisać, mówią aby nie oceniać książki po okładce, a GTA oficjalnie jest dla osób 18+, ale co do kurwy nędzy odjebał Rockstar??!! Zrobiłem w sumie trzy przygotowania - skończyłem na zdobyciu trzech aut do ucieczki, wiem jedno idzie na finał, a reszta na sprzedaż no i przy okazji trofka w statystykach. I mam dość!!! Gdyby nie to że te "trofki" zapewne bym nie robił tych przygotowań na maksa. Dlaczego tak mnie zniechęciły te trzy przygotowania. Po pierwsze checkpointy, padniemy, zaczynamy od początku... Bez "Kurumy" nie podchodź do przygotowań, dalej możemy wyrwać całą serię od NPCtów na raz co równa się zgon w sekundę po wyjściu z interioru, bez możliwości obrony. Odległości jakie musimy pokonać, nadmienię że mamy przynajmniej w tych trzech pierwszych, możliwość korzystania tylko z normalnych pojazdów, a to równa się sporo czasu na jeżdżenie - dystans Paleto Bay a Los Santos... A po drodze srogi ostrzał i nieszczęsne checkpointy.

Przejdźmy teraz do pozytywów, to wyczekiwany Bravado Gauntlet Interceptor - potężny samochód policyjny, któremu pod maskę dorzucono parę dodatkowych koni, żeby skutecznie ścigać przestępców. Aby odblokować Gauntleta Interceptora, mamy za zadanie jako przywódca ukończyć wprowadzenie do Nalotu na farmę Cluckin’ Bell. Ukończenie finału nalotu jako przywódca odblokuje specjalną zniżkę na ten pojazd.

Canis Terminus

Ale to nie koniec... Mamy możliwość nabycia także Canis Terminus - nowy wytrzymały i bezkompromisowy wóz terenowy z napędem na cztery koła, w którym można dodatkowo zamontować ulepszenia Imani, w tym moduł zdalnego sterowania i zagłuszacz namierzania rakiet, które dodatkowo zwiększą jego możliwości, zarówno na asfalcie, jak i poza nim. Dostępny w Southern San Andreas Super Autos oraz na wystawie salonu Luxury Autos. Oprócz tego w Warstock Cache & Carry dostępna jest nowa ciężarówka dostawcza Vapid Benson w barwach Cluckin’ Bell. Zakłóćcie działanie linii zaopatrzeniowych kartelu i ukończcie misję Przestępczość zdezorganizowana jako przywódca, a odblokujecie specjalną zniżkę.

W tym tygodniu za Nalot na farmę Cluckin’ Bell otrzymamy nie tylko standardowy łup, ale też nagrodę za nowe wyzwanie tygodnia w postaci 100 000 GTA$ oraz czapki Cluckin’ Bell.

Legendary Motorsport zamierza za wszelką cenę pozbyć się nadwyżki samochodów sportowych Obey 8F Drafter i my także możemy zarezerwować swój darmowy egzemplarz. Aby to zrobić na powinniśmy udać się na stronę Rockstar Games i kliknąć Odbierz teraz, a następnie zalogować się na swoje konto Rockstar Games do 18 marca. Darmowy pojazd odbierzemy na stronie Legendary Motorsport w GTA Online w okresie od 21 marca do 3 kwietnia.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Vapid Youga Classic

LSC Vapid Youga Classic

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Vapid Youga Classic (furgonetka), mamy zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w Serii wyścigów klubu samochodowego LS przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Lampadati Furore GT (sportowy), Pfister 811 (supersamochód) oraz Vapid FMJ (supersamochód).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Classique Broadway (muscle).

Nagroda główna na podium w Kasynie - Classique Broadway

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Canis Terminus (terenowy) i Grotti Turismo Omaggio (supersamochód).

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Annis Savestra (sportowy klasyk)
 • Enus Super Diamond (sedan)
 • Karin 190z (sportowy klasyk)
 • Pegassi Esskey (motocykl)
 • Vapid Blade (muscle)

Premie GTA Online:

 • 2x więcej GTA$ i RP za Serię społeczności
 • 2x więcej GTA$ i RP za tryb adwersarza "Gonitwa"

Zniżki w GTA Online:

 • Buckingham Nimbus - 50% taniej
 • Declasse Draugur - 40% taniej
 • Declasse Drift Tampa - 40% taniej
 • Karin Vivanite - 25% taniej
 • Vapid Dominator GT - 25% taniej

Kradzieże dla złomowiska

Kradzieże dla złomowiska

Oprócz korzystania z wielu innych zalet, jakie oferuje legalny warsztat z częściami, właściciele złomowiska mogą też użyczyć swoich talentów Yusufowi Amirowi i jego kuzynowi Jamalowi, regularnie dostarczając pojazdy na sprzedaż bądź złom lub zabierając je na własność podczas nowych Kradzieży pojazdów. Główne lokalizacje tych działań regularnie się zmieniają, a w aktualnym tygodniu możemy dokonać kradzieży:

 • Albany Hermes - Gangster
 • Benefactor Schlagen GT - McTony
 • Grotti Itali RSX - Dugganowie

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady: .

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Karin Vivanite.

PRÓBA CZASOWA HSW

Sprawdźmy swoją maszynę podczas dostępnej w tym tygodniu próby czasowej HSW, która wiedzie trasą z plaży Del Perro do Murrieta Heights.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Wzbudźcie wśród innych zazdrość, sięgając po swojego własnego Pfistera 811 (supersamochód), a potem pomalujcie świat na zielono ubraniami na Dzień Świętego Patryka, nowymi lakierami kameleon i nie tylko. Wszystkie te korzyści są dostępne do 3 kwietnia dla członków GTA+ na PS5 i Xbox Series X|S:

 • Darmowy Pfister 811 (supersamochód)
 • Nowe lakiery kameleon
 • 2x więcej GTA$ i RP za wyścigi równoległe

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+

Podziel się: