Aktualności: Grand Theft Auto VI

Już 5-go grudnia zobaczymy pierwszy zwiastun GTA 6!

Już 5-go grudnia zobaczymy pierwszy zwiastun GTA 6!
Newswire Rockstar Games

Rockstar Games uwielbia budować napięcie i właśnie zapowiedział nam dokładny termin zaprezentowania pierwszego zwiastuna nowego Grand Theft Auto!

Panie i Panowie we wtorek 5-go grudnia 2023 roku o godzinie 15:00 czasu polskiego zostanie udostępniony pierwszy zwiastun, chce się powiedzieć GTA 6, ale na dzień dzisiejszy wiemy tylko ze to nowe Grand Theft Auto. Czy nadchodząca produkcja z serii GTA to szóstka, tego mam nadzieję ze dowiemy się właśnie w najbliższy wtorek.

Przejdźmy do samej zapowiedzi zwiastuna - jest krótka, prezentuje jedynie datę i godzinę, a w tle barwy i palmy rodem z GTA Vice City! Jakie plany na ten dzień, na tą chwilę ustalam, czy uda się nam zebrać na naszym Discord kilka osób i razem analizować zaprezentowany materiał wideo - klatka po klatce. Oczywiście wszystkich zainteresowanych zapraszam do wspólnej dyskusji, czym więcej par oczu tym lepiej, każdy bedzie maił szanse na wyłuskanie cennych informacji ukrytych w trailerze ;) Na 100% Gwiazdy Rocka coś przemycą i będzie to smaczek, który rozpali tego dnia, jak to mówią w slangu, Internety ;)