Aktualności: Grand Theft Auto Online

Czas wrócić do interesów w Los Santos

Przedstawiciele biznesów w GTA Online
Newswire Rockstar Games

Nadszedł długo wyczekiwany przez wytrwałych graczy Grand Theft Auto Online dzień premiery letniej aktualizacji - The Criminal Enterprises. Czy 26 lipca 2022 roku zapisze się jako przełom w prawie dziewięcioletniej historii GTA Online?

Uważam że tak, a jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego tak sądzę, to odpowiedź jest prosta. Rebalans, tak długo wyczekiwany i od dawna potrzebny. Jak uważacie, co tak bardzo przeszkadzało w prowadzeniu przestępczego imperium w Los Santos? Sesja publiczna! Od dziś koniec z robieniem na siłę solo sesji publicznej, aby bezpiecznie sprzedać towary. Teraz jak chcemy budować swoje imperium w zaufanej grupie przyjaciół, proszę bardzo - wszystkie aktywności możemy już robić na dowolnej sesji, samemu decydując o ryzyku jakie podejmujemy! Możemy iść na publiczną i zgarnąć premię za popyt, albo sprzedać w standardowej cenie bez ryzyka utraty towaru w starciu z Oppressorem MK2.

Przed przystąpieniem do podzielenia się z wami informacją o premierze DLC, które zawitało na serwerach GTA Online około południa polskiego czasu, spędziłem trochę czasu na sprawdzeniu jak zapowiedzi mają się w wirtualnej rzeczywistości. I faktycznie żar leje się z nieba w południowym San Andreas, ceny paliwa poszybowały w górę, a gospodarka balansuje na krawędzi załamania, więc sytuacja nie wygląda różowo... Pierwsze co przykuło uwagę po wyjściu na ulice Los Santos to kolorystyka, która daje wrażenie jakbyśmy byli w mieście, w którym od wielu dni niespadła ani kropla deszczu, a upały dają mieszkańcom w kość. Telefon za telefonem z informacjami od naszych biznesowych partnerów - potrzebna jest twoja pomoc ;) Nowi pracownicy, nowe możliwości, a przede wszystkim nowe stawki, które sprawiają że zapomniane biznesy mogą wrócić do łask graczy. To tylko cześć tego co trafiło do gry.  

PREMIE W TYM TYGODNIU:

Do 3 sierpnia wszyscy gracze GTA Online będą mogli skorzystać z szerokiej gamy przeróżnych premii, w tym 2x GTA$ i RP za misje Operacji: Niedokończone sprawy. Oprócz tego ukończenie dowolnej misji kradzieży lub namierzenia (dozbrojeniowe, specjalnego ładunku, pojazdów Import/Eksport) pozwoli otrzymać premię 150 000 GTA$, która zostanie przekazana w ciągu 72 godzin od ukończenia. Ukończenie dowolnej misji sprzedaży specjalnego ładunku, dozbrojeniowej, magazynu klubu nocnego lub klubu motocyklowego zapewni Białe douszne słuchawki Beat Off.

ZNIŻKI:

  • 40% taniej - agencja
  • 40% taniej - ulepszenia i modyfikacje agencji
  • 50% taniej - Schyster Deviant
  • 40% taniej - Ocelot Lynx
  • 40% taniej - Lampadati Furore GT
  • 40% taniej - Declasse Yosemite
  • 30% taniej - Pegassi Zorrusso
  • 30% taniej - Enus Deity
  • 30% taniej - Vapid Dominator ASP

To tylko cześć atrakcji tego tygodnia, jak podaje Rockstar niedługo pojawi się więcej informacji na które z niecierpliwością czekamy. Co przyniesie 29ty tydzień premii i nowości? Dobre pytanie, a tym czasem zapraszamy do wspólnej zabawy w GTA Online i dzielenia się swoimi opiniami w social mediach.