Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #13 [30.03-05.04.2023]

GTA Online - Soczyste premie dla Motocyklistów
Newswire Rockstar Games

Odpalcie swój ulubiony jednoślad, załóżcie odświętną skórzaną kurtkę i uruchomcie w tym tygodniu Open Road na laptopie w GTA Online, żeby zgarniać nielegalną fortunę dzięki soczystym premiom dla motocyklistów - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Rozpoczynający się obecnie tydzień w GTA Online zapowiada się dość obiecująco, gdyż jako Prezydent klubu motocyklowego możemy sporo zarobić na nielegalnej działalności naszej organizacji. Nie wstąpiliście jeszcze w szeregi bandyckich klubów motocyklowych z południowego San Andreas? Siedzibę klubu motocyklowego możecie aktualnie zakupić na stronie Maze Bank Foreclosures ze sporą zniżką, która wynosi aż 40% i obowiązuje do 5 kwietnia.

Trzynasty tydzień GTA Online jest praktycznie w całości poświęcony na działalności klubowej. Mamy premie na aktywności jakie są dostępne dla Prezydentów i członków tejże organizacji. Smaku dodaje fakt, iż nie dość, że towar produkuje się 2 razy szybciej to i jego wartość jest aktualnie podwojona. Więc proponuję lecieć i sprawdzić jak wygląda sytuacja z zasobami w waszych wytwórniach, w razie potrzeby uzupełnić je i poczekać na towar ;) W czasie, gdy wasi pracownicy będą uwijać się w wytwórniach możemy pójść na lenia i zasiąść na kanapie przy TV lub wykorzystać ten czas produktywnie i prężnie rozwijać organizację poprzez wykonywanie zadań, wyzwań lub zleceń klubowych.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Dinka Veto Classic

LSC Dinka Veto Classic

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Dinki Veto Classica, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w serii wyścigów przez trzy dni z rzędu. Pozwólcie że nie skomentuję tej nagrody za 3 dni z rzędu...

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Enus Jubilee, Bravado Gauntlet Hellfire (30% taniej) oraz Ocelot Swinger.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Enus Stafford.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Enus Stafford

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Vysser Neo (30% taniej) i Pfister Neon.

Luxury Autos - Vysser Neo i Pfister Neon

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Vapid Retinue II (sportowy klasyk)
 • Progen GP1 (supersamochód, 30% taniej)
 • Enus Windsor (coupe)
 • Enus Windsor Drop (coupe, 30% taniej)
 • Annis Elegy RH8 (sportowy)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ I RP za krok po kroku

W tym tygodniu do GTA Online wraca Krok po kroku, czyli chaotyczny tryb, w którym dwie drużyny toczą krwawy bój i próbują dostarczyć paczkę na teren wroga. W tym tygodniu ten tryb zapewnia 2x GTA$ i RP. Dodatkowo zagrajcie w tym tygodniu w inne powracające tryby, w tym Miniaturowe wyścigi, Żądza władzy i wyścigi RC Bandito.

2x GTA$ I RP za misje sprzedaży towaru z wytwórni

Od gruntowych dróg hrabstwa Blaine do miejskiego centrum Los Santos - popyt na towar jest wszędzie. Dostarczajcie w tym tygodniu nielegalne ładunki, unikajcie glin i wykonujcie dostawy w motocyklowych misjach sprzedaży, żeby zarobić 2X GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za zadania, wyzwania i zlecenia klubowe

Sięgnijcie po zastrzyk adrenaliny, na który nie potrzeba zezwolenia. Ukończcie zadanie klubowe w tym tygodniu, żeby otrzymać podwójne nagrody i zdobyć podziw innych motocyklistów.

1,5x GTA$ I RP za misje sprzedaży z wytwórni kwasu

Jeśli Fooligani wyciągnęli jakieś wnioski z niedawnych wydarzeń, to to, że ludzie kochają psychodeliki. Poszerzajcie świadomość społeczeństwa, wykonując misje sprzedaży wytwórni kwasu, które w tym tygodniu zapewniają o 50% więcej GTA$ i RP.

2x szybsza produkcja w wytwórniach

Wysokie zapotrzebowanie stawia na waszych barkach wielką odpowiedzialność, żeby zaspokoić głód szczególnie potrzebujących klientów, więc w tym tygodniu produkcja w motocyklowych wytwórniach będzie 2x szybsza.

2x więcej zasobów w motocyklowych w misjach odnawiania zasobów

Na świecie istnieją dwa rodzaje ludzi: ci, którzy czekają, aż coś się stanie, i ci, którzy biorą, co chcą. Pamiętajcie o tym, gdy będziecie jechać slalomem pod prąd, zbierając ładunki wątpliwego pochodzenia i zwiewając policji, żeby zdobyć dwa razy więcej zasobów w motocyklowych misjach odnawiania zasobów.

Zniżki w GTA Online:

Nie wystarczy kupić sobie skórę i błyszczący kask, żeby zwać się motocyklistą. Wejdźcie w cięższy temat i zaangażujcie się w różne nielegalne interesy. Żeby rozpocząć, skorzystajcie ze zniżki 40% na siedziby klubu motocyklowego, ich ulepszenia i modyfikacje oraz wytwórnie, które pozwolą żyć na motocyklu pełnią życia.

 • Bravado Gauntlet Hellfire (muscle) - 30% taniej
 • Enus Windsor Drop (coupe) - 30% taniej
 • Progen GP1 (supersamochód) - 30% taniej
 • Vysser Neo (sportowy) - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Oprócz standardowych promocji warto skorzystać z 50% zniżki na strzelbę szturmową. Członkowie GTA+ kupią dodatkowo "Wdowi strach" 30% taniej.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Karin S95.

PRÓBA CZASOWA HSW

Przejedźcie się z przemysłowych okolic Terminalu do przestronnych lasów Parku krajobrazowego Góry Chiliad podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Prowadzenie agencji polega nie tylko na spełnianiu zachcianek VIP-ów. Członkowie GTA+ mogą zwiększyć wydajność swojej działalności, sięgając po następujące korzyści:

 • Darmowy Ocelot Virtue (supersamochód) z oznaczeniami Jackal Racing i Ocelot Racing
 • Warsztat pojazdów agencji
 • Maska różowego kwiecistego technodemona, szary bojowy top Yeti i szare bojowe spodnie Yeti
 • 2x GTA$ i RP za zadania dla Fooliganów
 • 3x GTA$ i RP za Wyścigi Hotring

A to wszystko i jeszcze więcej - w tym premia 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze - za zaledwie 26,99 PLN miesięcznie. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club dostaną 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu.