Aktualności: Grand Theft Auto Online

Nalot na farmę Cluckin' Bell już 7 marca!

Nalot na farmę Cluckin' Bell
Newswire Rockstar Games

Czekaliście na policyjnego Bravado Gauntleta Interceptora, o którym spekulowano od premiery The Chop Shop? Dziś Rockstar Games zapowiedział "Nalot na farmę Cluckin' Bell", który zostanie udostępniony 7 marca 2024r. w GTA Online!

Już za tydzień będziemy mogli wprowadzić w życie złożony plan, żeby podczas Nalotu na farmę Cluckin' Bell zdemaskować bezprecedensową sieć korupcji. Zapewne dzwonił już do was Vincent Effenburger, czyli były szef ochrony kasyna Diamond, a obecny funkcjonariusz policji LS. Teraz możemy połączyć z nim siły i nawiązać niecodzienną, lecz dochodową współpracę. Nasz nowe zadanie to rozłożenie na łopatki nowego kartelu, który rozkręcił działalność na dużą skalę w fabryce Cluckin' Bell w Paleto Bay.

Pomóżmy Vincentowi rozwiązać sprawę, rzucając wyzwanie skorumpowanej policji LS i członkom nowego niebezpiecznego kartelu, który wykorzystuje zakład produkcyjny korporacji Cluckin' Bell jako przykrywkę dla swoich działań, w nowej, napakowanej akcją aktualizacji fabularnej.

policyjny Bravado Gauntlet Interceptor

Jak podkreśla Rockstar Games - Nalot na farmę Cluckin' Bell wprowadza także nowe pojazdy, które można nabyć i personalizować, w tym policyjnego Bravado Gauntleta Interceptora. Aktualizacja będzie dostępna już 7 marca w GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC, czyli w najbliższy czwartek!

Podziel się: