Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #35ty [1 - 7 września 2022]

Declasse Vigero ZX dla członków GTA+
Newswire Rockstar Games

Najwyraźniej wraz z początkiem września w Grand Theft Auto Online położono duży nacisk na subskrypcję GTA+. Jak czytamy na Newswire Rockstar Games - Uzupełnijcie swoją kolekcję samochodów muscle zupełnie nowym Declasse Vigero ZX - mocną dwudrzwiową maszyną będącą częścią oferty GTA+.

Tak, dobrze czytacie Rockstar aktualny tydzień rozpoczyna od dużej promocji subskrypcji, która notabene jest dostępna tylko dla posiadaczy wersji GTA Online na konsolach najnowszej generacji. Dodatkowo posiadacze GTA+ mogą odebrać za darmo Declasse Vigero ZX, odwiedzając salon Premium Deluxe Motorsport lub stronę Southern San Andreas Super Autos w grze.

Aby zyskać dodatkową moc przebicia, możemy zaprowadzić Vigero ZX do Hao's Special Works w klubie samochodowym LS i zainstalować ulepszenie HSW oferujące wiele oszałamiających wzmocnień zwiększających osiągi.

Dla subskrybentów GTA+ dostępne są też dwa ekskluzywne oznaczenia dla Vigero ZX – E99 i Rajdowiec Catanna – które można zaaplikować w każdym warsztacie tuningowym lub w Los Santos Customs po odebraniu Vigero ZX.

Ambitni prezydenci klubów motocyklowych mogą odebrać siedzibę klubu motocyklowego w Vespucci Beach na stronie Maze Bank Foreclosures w grze, a posiadaną już siedzibę klubu ulepszyć, dodając warsztat motocyklowy. Ulepszenia siedziby klubu do 28 września są o 50% tańsze.

Po rozpoczęciu działalności klubu prezydenci mogą skorzystać z 50% premii GTA$ i RP we wszystkich misjach sprzedaży towaru z wytwórni, zleceniach klubowych i w dodatkowych zadaniach zarobkowych dodanych w ramach Criminal Enterprises, czyli zaopatrzeniu baru i serwisowania pojazdów. Prezydenci klubów mogą też korzystać z 75% zniżki na zaopatrzenie wytwórni.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Declasse Mamba

LSC Declasse Mamba

Aby otrzymać za darmo kluczyki do orzeźwiającego zielonego Declasse Mamba, który jest aktualnie nagrodą główną tego tygodnia w klubie samochodowym LS, mamy za zadanie zająć pierwsze lub drugie miejsce w Serii pościgów przez 2 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Gallivanter Baller ST, Mammoth Patriot Mil-Spec (wersja wojskowa) oraz Pfister Astron.

Wypróbujcie Gallivanter Baller ST, Mammoth Patriot Mil-Spec oraz Pfister Astron na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną jest Ocelot Locust w kolorze zieleni Sprunka.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Ocelot Locust

Salon Luxury Autos

Zajrzyjcie do salonu Luxury Autos naprzeciw studia nagraniowego Record A, aby obejrzeć wyeksponowanego na wystawie Annisa S80RR (aktualnie o 40% tańszy) oraz Överflöda Imorgona.

Luxury Autos - Annis S80RR i Överflöd Imorgon

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Canis Mesa w klasycznej zieleni - dotąd niedostępny w GTA Online
 • Perłowo-jasnozielony Imponte Dukes - gruchot - w tym tygodniu o 50% tańszy i ozdobiony oznaczeniem w białe pasy
 • Bravado Banshee - w tym tygodniu o 40% tańszy w matowo-zielonym lakierze i z oznaczeniem w czarne wyścigowe pasy
 • Dundreary Landstalker XL w klasycznej jasnej zieleni z płomieniami

Premie GTA Online:

BUNKROWE PREMIE DLA HANDLARZY BRONIĄ

Nielegalny handel bronią przynosi duże zyski. Popyt i podaż łączy delikatna równowaga, a obecnie szala przechyla się na waszą stronę. Przemytnicy broni mogą korzystać z 1,5x szybszych badań przez cały tydzień oraz 2x GTA$, RP i danych badawczych do zdobycia w misjach pozyskiwania danych badawczych. Zmyślni przemytnicy broni mogą zdobyć premię 250 000 GTA$ za ukończenie misji sprzedaży z bunkra oraz kolejne 250 000 GTA$ za ukończenie łącznie 3 misji sprzedaży z bunkra (obie premie zostaną dostarczone w ciągu 72 godzin od ich przyznania).

3X GTA$ I RP ZA SUPERSERIĘ SPORTOWĄ SAN ANDREAS

Zawodnicy ścigający się w komercyjnych autach, którzy w ramach wyzwania Sprunk vs. eCola awansują w superserii sportowej San Andreas, będą mogli zdobywać 3x GTA$ i RP za rywalizację aż do zakończenia wyzwania, które nastąpi 28 września.

2X GTA$ I RP ZA POWRACAJĄCY W TYM TYGODNIU TRYB GONITWA

W tym tygodniu powracają uwielbiane przez wielu tryby: Sumo, Wojna o teren, Przywłaszczenie i Gonitwa. Utrzymujcie prędkość powyżej wyznaczonego progu lub doprowadźcie ciężarówkę bądź autobus naszpikowane materiałami wybuchowymi do nagłego (i głośnego) zatrzymania w Gonitwie, a przez cały tydzień otrzymacie dwa razy więcej GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

W ramach trwającego starcia wszystkie oznaczenia Sprunka i eColi pozostają darmowe. Oprócz przecen na przedmioty związane z napojami gazowanymi w tym tygodniu skorzystać też możecie z wielu innych okazji, w tym z 40% zniżki na bunkry oraz ich ulepszenia i zaopatrzenie. Hao też jest hojny i oferuje 30% zniżki na wszystkie prace związane z konwersją, tuningiem silnika, skrzynią biegów, turbo i hamulcami.

 • 50% taniej - Imponte Dukes - gruchot
 • 50% taniej - Pfister Comet Safari
 • 50% taniej - Shitzu Hakuchou Drag
 • 40% taniej - Annis S80RR
 • 40% taniej - Bravado Banshee
 • 40% taniej - niestandardowy Pfister Astron
 • 40% taniej - Vapid Desert Raid
 • 40% taniej - LF-22 Starling
 • 40% taniej - Łazik Dune BF
 • 30% taniej - Gallivanter Baller ST

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Grotti Turismo Classic wyposażonego m.in. w markowe oznaczenie HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu Wrześciu 2022 otrzymują:

 • Nowe auto Declasse Vigero ZX w komplecie z ulepszeniem osiągów Hao’s Special Works
 • Dwa oznaczenia dla Declasse Vigero ZX wyłącznie dla członków GTA+
 • Siedziba klubu motocyklowego w Vespucci Beach
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży towaru z motocyklowych wytwórni, zlecenia klubowe i dodatkowe zadania zarobkowe
 • Darmowe ubrania, akcesoria i nie tylko

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.