Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #36ty [8 - 14 września 2022]

Bonusy w Klubie nocnym
Newswire Rockstar Games

Poprzedni tydzień należał do Sprunk w Grand Theft Auto Online, a aktualny jak się okazuje jest poświęcony promocji eCola. Nie znając planów Gwiazd Rocka co do rywalizacji Sprunk vs. eCola większość społeczności spekulowała iż faworyzują Sprunk. Dziś możemy to wykluczyć, po prostu postanowili, że dla każdej z marek poświęcą tydzień w GTA Online. Jak czytamy na Newswire Rockstar Games - Mamy za zadanie pomalować miasto na czerwono w ostatnim tygodniu pojedynku Sprunk vs. eCola.

Bierzemy się do roboty, tak samo jak w ubiegłym tygodniu mieliśmy nacisk na misje sprzedaży i bonus z tym związany w bunkrze, tak teraz przyszła pora na kluby nocne. Kiedy zachodzi słońce, dochody rosną - przynajmniej dla bywalców, promotorów i szlachty, którzy są właścicielami klubów nocnych. Dzienny dochód z klubów został w tym tygodniu podwojony, więc regularnie odwiedzaj sejf, zanim się zapełni. Misje sprzedaży w magazynie klubu nocnego nagradzają również właścicieli 250 000 GTA$ za ukończenie jednej misji sprzedaży i kolejną premią 250 000 GTA$ za ukończenie łącznie trzech. Ponadto wszystkie powiązane opłaty za usługi klubów nocnych zostaną zniesione do 14 września.

Rywalizacja Sprunk vs. eCola wkracza w ostatnią fazę

Podczas gdy eCola robi ostatni krok, by zostać koronowanym na władcę napojów gazowanych, kusząc wyborców przejęciem miasta, ambasadorzy marki eCola mogą zgłosić swoją lojalność, odbierając bezpłatnie parę Red Glow Shades po zalogowaniu się do GTA Online w dowolnym momencie w tym tygodniu.

Zagłosuj na swoje ulubione napoje gazowane przed końcem tygodnia poprzez:

 • Dołączenie do oficjalnej ekipy Sprunk lub eCola w Social Club - każdy liczy się jako jeden głos.
 • Odbiór strojów Sprunk i eCola ze sklepów odzieżowych w grze również liczy się jako głos.
 • Spożywanie jak największej ilości wybranego napoju. Każdy z nich można spożyć w automatach lub w sekcji Przekąski w menu interakcji gracza, liczy się jako jeden głos. Przekąski konsumowane za pomocą koła broni nie liczą się do sumy.

W przyszłym tygodniu gadżety zwycięskiej marki będą bezpłatnie dostępne dla wszystkich chętnych - w tym tematyczna kurtka Varsity, czapka i torba na spadochron.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Pegassi Osiris

LSC Pegassi Osiris

Aby otrzymać za darmo kluczyki do czerwonego Pegassi Osiris - tak dobrze myślicie w tym tygodniu wszystkie auta są w barwach eCola, który jest aktualnie nagrodą główną tego tygodnia w klubie samochodowym LS, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w wyścigu z Serii wyścigów klubu samochodowego LS przez 3 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Vulcar Warrener HKR, Progen GP1 i Declasse Drift Tampa.

Wypróbujcie Vulcar Warrener HKR, Progen GP1 oraz Declasse Drift Tampa na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną jest Obey 8F Drafter - w jakich barwach? Oczywiście że czerwieni ;)

Nagroda główna na podium w Kasynie - Obey 8F Drafter

Salon Luxury Autos

Zajrzyjcie do salonu Luxury Autos naprzeciw studia nagraniowego Record A, aby przyjrzeć się bliżej czerwonym wersjom Benefactor BR8 (w komplecie z eCola Livery) oraz Truffade Nero w barwie Pearlescent Wine Red.

Luxury Autos - Benefactor BR8 i Truffade Nero

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Czerwony Gallivanter Baller, wcześniej niedostępny do kupienia w grze
 • Canis Seminole Frontier w kolorze Metallic Garnet Red w połączeniu z barwą Old Wood
 • Dinka Sugoi pomalowany na metaliczną czerwień i przystrojony w barwy Wave
 • Klasyczna Blaze Red Dinka Blista Kanjo z oznaczeniem lista zakupów
 • Perłowy tulipan Torino Red Declasse z malowaniem The Bad

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2X GTA$, RP I DÓBR ZA WOJNY HANDLOWE

Prywatna działalność to najkrwawsze pole bitwy i nieustanne przeciąganie liny między popytem i podażą, różnymi korporacjami oraz pracownikami. Rozpętajcie piekło w Wojnach handlowych przeciwko innym magnatom — w tym tygodniu wszyscy uczestnicy zgarną 2x GTA$, RP i dóbr.

2X GTA$ I RP ZA SUMO

Rywalizujcie o pozycję, zderzajcie się czołowo i stosujcie nagłe manewry wymijające — w trybie Sumo nie ma jednej recepty na sukces. Niezależnie od tego, jaka taktyka okaże się skuteczna, wszyscy uczestnicy trybu Sumo zgarną w tym tygodniu 2x GTA$ i RP.

3X GTA$ I RP ZA SUPERSERIĘ SPORTOWĄ SAN ANDREAS

W ramach rywalizacji Sprunk vs. eCola i jako sponsorzy Superserii sportowej San Andreas Sprunk i eCola potrajają nagrody za SSSA aż do końca tygodnia.

Zniżki w GTA Online:

Istnieje wiele zniżek i wyprzedaży skierowanych do tych, którzy osobiście zainwestowali w sukces sceny życia nocnego w Los Santos: nieruchomości klubów nocnych są o 40% taniej - tymczasem modernizacja wyposażenia klubów nocnych jest zniżka 60%, ulepszenia zabezpieczeń i zatrudnianie członków personelu klubów obydwa będą kosztować o 50% mniej, a szampan jest dostępny dla wszystkich w każdym klubie nocnym i szafce muzycznej.

Prowadzenie kwalifikujących się pojazdów do Benny’s Original Motor Works w centrum Strawberry i ich modernizacja będzie w tym tygodniu kosztować o 50% mniej niż zwykle. Poniżej znajduje się pełna lista przecenionych pojazdów, w tym kilka, które Benny chciałby mieć na swoich poplamionych smarem rękawicach.

 • Imponte Arbiter GT - taniej o 40%
 • Atomic Blimp - taniej o 40%
 • Ocelot Swinger - taniej o 40%
 • Declasse Tulip - taniej o 40%
 • Coil Brawler - taniej o 40%
 • Vulcar Warrener HKR - taniej o 40%
 • Buckingham Alpha-Z1 - taniej o 40%
 • Nagasaki Havok - taniej o 30%
 • Progen GP1 - taniej o 30%
 • B-11 Strikeforce - taniej o 30%

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Imponte Arbiter GT z kilkoma tuzinami dodatkowych koni wepchniętych pod maskę, na wszelki wypadek.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy twoje ciało i umysł ponownie zaaklimatyzują się do nowej idei "najwyższej prędkości", nadszedł czas, aby sprawdzić, czy potrafisz pokonać czas podczas próby czasowej HSW w tym tygodniu, którą jest krótka, ale słodka wycieczka widokowa z East Vinewood na plażę Vespucci, gdzie Twoim jedynym konkurentem jest niepowstrzymana, niewzruszona siła czasu. Ukończenie próby  czasowej HSW w tym tygodniu zaowocuje podwójnymi premiami GTA$ i RP.

Członkowie GTA+ w miesiącu Wrześciu 2022 otrzymują:

 • Nowe auto Declasse Vigero ZX w komplecie z ulepszeniem osiągów Hao’s Special Works
 • Dwa oznaczenia dla Declasse Vigero ZX wyłącznie dla członków GTA+
 • Siedziba klubu motocyklowego w Vespucci Beach
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży towaru z motocyklowych wytwórni, zlecenia klubowe i dodatkowe zadania zarobkowe
 • Darmowe ubrania, akcesoria i nie tylko

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.