Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #37my [15 - 21 września 2022]

Nowe seria społeczności
Newswire Rockstar Games

To już koniec rywalizacji Sprunk vs. eCola w Grand Theft Auto Online, oczywiscie zwycięzca mógł być tylko jeden, więc dowiecie się o tym później, a co mi tam potrzymam was chwilę w niepewności, choć i tak zapewnię dawno już wiecie kto wygrał ;) Nowa Seria społeczności stawia na piedestale utalentowanych twórców ze społeczności GTA Online i składa się z wyselekcjonowanej listy świetnie zaprojektowanych akcji - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Seria społeczności, którą można rozpocząć na Legion Square w pierwszym tygodniu zapewni 2x GTA$ i RP, a także premię 200 000 GTA$ za udział w 3 dowolnych akcjach z tej listy gier. Wjedźcie z poślizgiem do wyzwalacza na Legion Square, rozpocznijcie Serię z poziomu mapy lub dołączcie do dowolnej z tych akcji za pomocą funkcji Szybkie dołączenie:

 • !_Dazerś Rally_! – DANGERAWESOMETOE
 • MAGIC BOX – xPROMETEOx-
 • UP the Balloon – gomatako53
 • CRAZY GOLF RACE – ShelbyGR
 • Terminal 66 – Streetmachine66
 • 13 Trees Crash Circle – teltow
 • Little Seoul Raceway – EnigmaT1m

Jak podaje Rockstar w nadchodzących miesiącach skład serii będzie się okresowo zmieniał, gdyż będą chcieli prezentować nasze ulubione dzieła innych graczy. Jeśli stworzyliście coś wyjątkowego, co w waszym mniemaniu zasługuje, by trafić do Serii społeczności, oznaczcie swoją akcję tagiem #CommunitySeries w Social Club i na Twitterze - zamieśćcie też odnośnik do akcji, aby mogli ją sprawdzić.

Wprowadzenie serii społeczności oznacza też oddanie w jej ręce nowego ulepszonego kreatora deathmatchów - przecież jakoś musimy tworzyć coraz bardziej wciągające i rozbudowane tryby. A jak to zrobić? Zapoznać się z samouczkiem tworzenia deathmatchów, który został zaktualizowany, aby wprowadzić was w nowości, w tym opcje personalizacji i modyfikacje ekwipunków graczy, balansowanie drużyn, zmianę początkowego życia, ukrywanie znaczników, zmianę szybkości ruchu i znacznie, znacznie więcej. Możecie też użyć nowych zestawów modyfikatorów, żeby wraz z upływem czasu zawężać obszar gry oraz zwiększać zdrowie lub przekazywać przedmioty za zabójstwa.

Dobra pora zdradzić kto wygrał batalie napojów gazowanych w GTA Online. Ostatecznie to fani eColi wypili więcej, udowadniając tym samym, że ten napój faktycznie jest zaraźliwie smakowity! Zwycięstwo oznacza, że wszyscy gracze po zalogowaniu się do GTA Online w tym tygodniu otrzymają plecak na spadochron eCola, futbolówkę eCola i czapki eCola (tył/przód). W międzyczasie każdy, kto grał w GTA Online w dowolnym momencie podczas wydarzenia Sprunk vs. eCola, otrzyma bonus w wysokości 300 000 GTA$, który zostanie automatycznie przesłany na konto w Maze Bank (w ciągu 72 godzin od zalogowania).

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Maxwell Vagrant

LSC Maxwell Vagrant

Aby otrzymać za darmo kluczyki do czarno-czerwonego Maxwella Vagranta, który jest aktualnie nagrodą główną tego tygodnia w klubie samochodowym LS, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w wyścigu z Serii wyścigów klubu samochodowego LS przez 4 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Ocelota Ardenta, Pfistera Cometa SR i Annisa Savestrę.

Wypróbujcie Ocelota Ardenta, Pfistera Cometa SR oraz Annisa Savestrę na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną jest Pegassi Tempesta - w jakich barwach? Oczywiście że czerwieni - koloru zwycięzcy batalii Sprunk vs. eCola ;)

Nagroda główna na podium w Kasynie - Pegassi Tempesta

Salon Luxury Autos

Zajrzyjcie do salonu Luxury Autos naprzeciw studia nagraniowego Record A, aby przyjrzeć się bliżej dla Benefactora SM722 w klasycznej granatowej czerwieni i z oznaczeniem Prędkość oraz Pegassi Tezeracta (30% zniżki) w klasycznej zieleni i z oznaczeniem Sprunk.

Luxury Autos - Benefactor SM722 i Pegassi Tezeracta

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Dinka Veto Modern w klasycznej granatowej czerwieni z oznaczeniem eCola
 • Vapid Peyote Gasser w klasycznej czerwieni z oznaczeniem Palnik
 • Annis Hellion w perłowej, turyńskiej czerwieni z oznaczeniem Koszmar
 • Weeny Issi Sport (50% zniżki) w metalicznej jasnej zieleni i z oznaczeniem w białe pasy
 • Obey Omnis w eleganckim odcieniu matowej zieleni z klasycznym wyścigowym oznaczeniem

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

PREMIE ZA SPECJALNY ŁADUNEK

Wykładowcy i naukowcy uznają ekonomię za naukę nieścisłą, ale kaprysy rynku w Los Santos mają ściśle określone konsekwencje. Jeśli na przykład wasze magazyny pełne są cennej kontrabandy, to nie pozwólcie, żeby zbierała kurz. Zamiast tego sprzedajcie ją podczas misji sprzedaży specjalnego ładunku.

Ukończenie misji sprzedaży specjalnego ładunku warte jest 250 000 GTA$, a wypełnienie 3 takich misji zapewni dodatkowe 250 000 GTA$ (dostarczane w ciągu 72 godzin od ukończenia). Oprócz tego otrzymacie w tym tygodniu 50% zniżki na ładunki od Lupe.

3X GTA$ I RP ZA SUPER SERIĘ SPORTOWĄ SAN ANDREAS

Wykorzystajcie w pełni okazję i dopilnujcie, żeby oznaczenia sponsorów były na swoim miejscu gdy będziecie zmierzać na pole startowe, żeby walczyć o zwycięstwo: wszyscy uczestnicy Superserii sportowej San Andreas do końca tygodnia otrzymywać będą 3x GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Historyczny pojedynek Sprunk vs. eCola dobiegł końca, a gracze GTA Online mogą sięgnąć po wszystkie oznaczenia Sprunk i eCola, a także zielone i czerwone kolory, oświetlenia i kolorystykę dla warsztatów tuningowych i superjachtów Galaxy.

Pionowo mobilni ludzie biznesu mogą sięgnąć po lokum w postaci biura, które teraz jest tańsze o 50%. Dodatkowo modyfikacje i ulepszenia biura, a także magazyn specjalnych ładunków tańsze są aż o 40%.

W promocji jest także cały wachlarz pojazdów:

 • Nagasaki BF400 – 75% zniżki
 • Weeny Issi Sport – 50% zniżki
 • Maxwell Asbo – 50% zniżki
 • niestandardowy Pfister Comet Retro – 40% zniżki
 • Ocelot Ardent – 40% zniżki
 • Annis Savestra – 40% zniżki
 • Pfister Comet SR – 40% zniżki
 • Opancerzony Brute Boxville – 30% zniżki
 • Pegassi Tezeract – 30% zniżki

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Principe Deveste Eight, czyli i tak już potężny hipersamochód, który dodatkowo wyposażono w ulepszenia wątpliwej legalności.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy już do maksimum podkręcicie swój pojazd w Hao's Special Works, sprawdźcie go na szybkiej trasie z Del Perro do Murietta Heights w obowiązującej w tym tygodniu próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu Wrześciu 2022 otrzymują:

 • Nowe auto Declasse Vigero ZX w komplecie z ulepszeniem osiągów Hao’s Special Works
 • Dwa oznaczenia dla Declasse Vigero ZX wyłącznie dla członków GTA+
 • Siedziba klubu motocyklowego w Vespucci Beach
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży towaru z motocyklowych wytwórni, zlecenia klubowe i dodatkowe zadania zarobkowe
 • Darmowe ubrania, akcesoria i nie tylko

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.