Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #38my [22 - 28 września 2022]

Dinka Kanjo SJ i Postlude
Newswire Rockstar Games

Po mało przyjemnym dla Gwiazd Rocka wycieku w miniony weekend pora wrócić do codzienności i do kolejnego tygodnia w Grand Theft Auto Online. Dinka Kanjo SJ odzwierciedla kogoś, kto przybył do Los Santos, nie mając nic oprócz bezlitosnej ambicji i zepsutego kompasu moralnego, a potem brawurowo sięgnął po swoje - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Prócz wspomnianego wyżej Kanjo SJ mamy jeszcze jeden nowy pojazd, którym jest Dinka Postlude. Oba auta są od dziś dostępne w GTA Online, a dokładniej w Southern San Andreas Super Autos, a z racji że są to tunery nie mogło zabraknąć mnogości opcji modyfikacji.

Jak już jesteśmy przy nowych tunerach w grze, warto dodać, iż Rockstar Games przygotował dla fanów motoryzacji przeliczne zniżki i premie właśnie z tym związane, o których przeczytacie poniżej, ale jedno jest pewne ten tydzień możemy śmiało nazwać tygodniem tunerów :)

Udało wam się wytropić pięć miejsc zbrodni i odblokować za darmo karabinek wojskowy M16A2? Jeżeli nie, to możecie pójść na łatwiznę i wyłożyć kasę w sklepie Ammu-Nation, gdyż od dziś jest on już dostępny do kupienia. Fakt faktem mi szukanie miejsc przestępstw w Los Santos i jego okolicach sprawiło frajdę.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Vapida Flasha GT

LSC Vapid Flash GT

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Vapida Flasha GT, mamy za zadanie sprawnie mknąć pomiędzy innymi kierowcami, policją oraz ruchem ulicznym i zająć co najmniej 3 miejsce w serii pościgów przez 3 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Vapid GB200, Obey Tailgater S i Karin Futo GTX.

Wypróbujcie Vapid GB200, Obey Tailgater S oraz Karin Futo GTX na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną jest niebieski Coil Cyclone.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Coil Cyclone

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Enusa Jubilee w metalicznej lodowej bieli z oznaczeniem Graffiti oraz importowanego Grotti Itali RSX (że zniżką -30%) w klasycznym srebrnym lakierze i z oznaczeniem Opływowe.

Luxury Autos - Enusa Jubilee i Grotti Itali RSX

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Annis Euros (40% taniej) w klasycznym metalizowanym błękicie i z oznaczeniem Zakrzywione pasy
 • Nowy Imponte Phoenix w klasycznym kolorze żeliwnego srebra
 • Bravado Gauntlet Classic w metalicznej oliwkowej zieleni i z oznaczeniem Białe 445
 • Declasse Vamos w perłowym pomarańczowym kolorze z oznaczeniem To bezpieczne?
 • Karin Previon w matowej czerni z oznaczeniem Stance Andreas alt.

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3X WIĘCEJ REPUTACJI W KLUBIE ZA WYŚCIGI KLUBU SAMOCHODOWEGO LS

Czy ryk silnika powoduje u was dreszcz podniecenia? Posmakujcie kwitnącej podziemnej sceny wyścigowej południowego San Andreas i dołączcie do klubu samochodowego LS, bo w tym tygodniu Mimi znosi opłaty za członkostwo. Jeżdżenie w wyścigach klubu samochodowego LS zapewnia teraz trzy razy więcej reputacji.

2X GTA$ I RP ZA PRÓBY CZASOWE

Poza klubem samochodowym LS wszystkie próby czasowe w tym tygodniu również oferują podwójne nagrody.

2X GTA$ I RP ZA DEATCHMATCHE

Walka na śmierć i życie jest korzystna - jeśli nie dla zdrowia, to przynajmniej dla waszego konta w banku Maze. Weźcie w tym tygodniu udział w deathmatchach stworzonych przez Rockstar, żeby zgarnąć podwójne nagrody.

2X GTA$ I RP ZA PRZYWŁASZCZENIE

Jak sama nazwa wskazuje, w Przywłaszczeniu po teren trzeba sięgnąć samemu, najlepiej w neonowym świecącym kombinezonie. Zajmujcie terytorium i powstrzymujcie zakusy innych, żeby do 28 września zdobyć 2x GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Jeśli chcecie legalnie zarabiać na grzebaniu w silnikach, to w tym tygodniu warsztaty tuningowe są tańsze o 40% - ta sama zniżka dotyczy też modyfikacji i ulepszeń warsztatów tuningowych. Ukończcie zlecenia warsztatu tuningowego wedle życzeń klientów lub wedle własnej kreatywności i do 28 września zgarnijcie podwójne nagrody.

Gdy już udowodnicie, że jesteście solidnymi kierowcami, możecie zboczyć na margines prawa i ukończyć finały zleceń warsztatu tuningowego, żeby w tym tygodniu otrzymać 2x GTA$ i RP.

Zajrzyjcie do dowolnego sklepu Ammu-Nation, żeby kupić karabinek wojskowy, czyli ulubioną broń policjantów z Los Santos - i przy okazji zgarnijcie za darmo amunicję, powiększone magazynki i tłumiki do karabinka wojskowego.

W tym tygodniu operatorzy mogą też rozbudować swoją agencję o zbrojownię za zaledwie połowę ceny.

 • Karin 190z – 50% taniej
 • Karin Sultan RS Classic – 40% taniej
 • Dinka RT3000 – 40% taniej
 • Vapid GB200 – 40% taniej
 • Niest. Albany Manana – 40% taniej
 • Karin Futo GTX – 40% taniej
 • Vapid Clique – 40% taniej
 • Annis Euros – 40% taniej
 • Obey Tailgater S – 30% taniej
 • Grotti Itali RSX – 30% taniej

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: ulepszonego niestandardowego Pfistera Astrona, czyli SUV-a zaprojektowanego tak sprawnie, że zapewnia klimatyzowane przeżycia duchowe.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy już odpicujecie swoje bryki do maksimum, w tym tygodniu przejedźcie się z Sandy Shores do La Puerta podczas malowniczej próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu Wrześciu 2022 otrzymują:

 • Nowe auto Declasse Vigero ZX w komplecie z ulepszeniem osiągów Hao’s Special Works
 • Dwa oznaczenia dla Declasse Vigero ZX wyłącznie dla członków GTA+
 • Siedziba klubu motocyklowego w Vespucci Beach
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży towaru z motocyklowych wytwórni, zlecenia klubowe i dodatkowe zadania zarobkowe
 • Darmowe ubrania, akcesoria i nie tylko

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.