Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #39ty [29 września - 5 października 2022]

Postać z GTA Online wyskakująca z helikoptera w Junk Energy Skydives
Newswire Rockstar Games

Ostatnie dni września w Grand Theft Auto Online to wprowadzenie nowej aktywności - Junk Energy doskonale wie, że życie w południowym San Andreas napędzają kofeina i adrenalina, a najnowsza kampania marketingowa tej firmy pozwala zgarnąć wysokie nagrody za podejmowanie ryzykownych decyzji w świecie sportów ekstremalnych - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Wspomniana powyżej aktywność to po części znany mam już tryb skoków spadochronowych, z którym mieliśmy okazję zapoznać się choćby w fabule Grand Theft Auto V. Aby rozpocząć przygodę związaną z "Junk Energy Skydives" spójrzmy na mapę i znajdźmy plecaki na spadochron pozostawione na dachach i w budkach oznaczonych logo Junk Energy. Następnie musimy już tylko wykonać skok ze spadochronem, przelecieć przez punkty kontrolne i wylądować w wyznaczonej strefie. Za pierwszy skok otrzymamy w nagrodę specjalny plecak na spadochron Junk Energy. Skoki spadochronowe Junk Energy, których każdego dnia mamy do dyspozycji w dziesięciu lokalizacjach, zapewnią nam odpowiedni zastrzyk GTA$, a ukończenie wszystkich dziesięciu zapewni premię GTA$. Uzyskanie złotego medalu we wszystkich dziesięciu skokach pozwoli zdobyć też dodatkową nagrodę, więc łącznie do zgarnięcia jest 150 000 GTA$.

Ten tydzień rozpoczyna również przygotowania do zbliżającego się wielkimi krokami Halloween w GTA Online. Czego możemy się spodziewać? Zapewne powinniśmy rozglądać się za upiornymi wydarzeniami, które odbędą się w październiku. Jeżeli zalogujemy się do gry w tym tygodniu otrzymamy pomarańczową maskę technodemona.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Pegassi Infernus Classic

LSC Pegassi Infernus Classic

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Pegassi Infernus Classic, mamy za zadanie zająć przynajmniej drugie miejsce w serii wyścigów ulicznych przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Annis ZR350, Dinka Jester Classic oraz Dewbauchee JB 700.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Übermachta SC1.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Übermachta SC1

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Dinkę Jestera RR oraz Pegassi Zentorno - oba z najnowszymi modyfikacjami i oznaczeniami.

Luxury Autos - Dinka Jester RR i Pegassi Zentorno

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Benefactor Dubsta w klasycznej niebieskiej barwie
 • Bravado Greenwood w klasycznej lodowej bieli i z oznaczeniem Klasyczne pełne pasy
 • Übermacht Sentinel wyposażony w najnowsze modyfikacje i oznaczenie CNT z czarnym, matowym lakierem
 • Bravado Youga Classic w klasycznym kolorze nocnego srebra i z oznaczeniem Na fali
 • Vapid Retinue II w klasycznym oliwkowozielonym kolorze i z oznaczeniem Klasyczne Vapid

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2X GTA$ I RP ZA WOJNĘ O TEREN

Wysuńcie swoje roszczenia i przygotujcie się do walki o teren. Od dwóch do czterech drużyn rywalizuje w pojazdach na kolorowych platformach ponad znanymi miejscami. Zagarniajcie terytorium przeciwników i brońcie swojego w Wojnie o teren, żeby w tym tygodniu zdobyć 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA PRZEMYTNICZE MISJE SPRZEDAŻY

Jeśli półki w waszych hangarach uginają się od cennej kontrabandy, rozładujcie je podczas przemytniczych misji sprzedaży, żeby nieźle zarobić, szczególnie że teraz obowiązują premie 2x GTA$ i RP.

Mamy też dobre wieści dla ambitnych lotników, bo hangary oraz ich ulepszenia i modyfikacje są w tym tygodniu tańsze o 40%, dzięki czemu łatwiej rozkręcicie się na czarnym rynku. Złe wieści są takie, że mogą was czekać solidne mdłości.

2X GTA$ I RP ZA ZAJĘCIA SZKOŁY LATANIA

Rozsiądźcie się wygodnie w kokpicie - ćwiczenie beczek, nurkowania i innych manewrów w zajęciach szkoły latania do 5 października zapewni podwójne nagrody.

Zniżki w GTA Online:

Wzmocnijcie swoją flotę pojazdów klasycznymi samochodami i samolotami w niskiej cenie.

 • Niest. Declasse Moonbeam - 50% zniżki
 • Buckingham Swift - 50% zniżki
 • FH-1 Hunter - 40% zniżki
 • Dinka Jester Classic - 40% zniżki
 • RM-10 Bombushka - 35% zniżki
 • V-65 Molotok - 30% zniżki
 • Mammoth Tula - 30% zniżki
 • Buckingham Luxor Deluxe - 30% zniżki
 • Buckingham Conada - 20% zniżki

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: doładowaną wersję maleńkiego Grotti Brioso R/A, która udowadnia, że rozmiar nie zawsze ma znaczenie.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy już odpicujecie swoją brykę do maksimum, poddajcie jej modyfikacje ostatecznej próbie, dodając gaz do dechy i obserwując rozmazane widoki i dźwięki zniekształcone przez efekt Dopplera, pędząc z Textile City do Stab City w próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu PAŹDZIERNIKU 2022 otrzymują:

 • Benefactor Terrorbyte
 • Oświetlenie do klubu nocnego i ulepszenia magazynu
 • 2x GTA$ i RP za zlecenia klientów w Terrorbycie, 3x szybkość produkcji w magazynie klubu nocnego i 2x GTA$ za Wojny handlowe
 • Darmowe halloweenowe wyposażenie
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.