Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #40ty [6 - 12 października 2022]

Postaci z GTA Online w trybie Judgement Day (Dzień sądu)
Newswire Rockstar Games

Dzień sądu nastał w Grand Theft Auto Online i rozpoczyna miesiąc wydarzeń związanych z Halloween. Jedno jest pewne tryby adwersarza w najbliższych tygodniach będą królować, a do tego czeka nas mnóstwo potwornych akcji, gdzie będziemy oprawcą lub ofiarą. A jeżeli jeszcze wam mało to w końcu go mamy - sportowy Obey 10F jest już w GTAO - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Nowy tryb adwersarza - Judgement Day (Dzień sądu), w którym niewielka drużyna potężnych Jeźdźców zmaga się z grupą słabszych Ofiar w zabójczej zabawie w kotka i myszkę. Ofiary muszą się jedynie martwić o przetrwanie nocy, żeby wygrać rundę. Jeźdźcy zaczynają każde starcie na LCC Sanctusie i mają do dyspozycji większe zdrowie, dwururkę, kamienny toporek oraz cały wachlarz zdolności, w tym chwilową termowizję, czujnik bicia serca i regenerację zdrowia w pobliżu swojego Sanctusa. Po obaleniu jeźdźcy będą się też odradzać, dopóki do końca rozgrywki nie zostanie tylko minuta. Jeźdźcy muszą odszukać i wyeliminować Ofiary, żeby sięgnąć po zwycięstwo. Ofiary będą znajdować rozsianą po mapie broń, której nie mogą podnosić Jeźdźcy. Zabicie Jeźdźca nie jest łatwym zadaniem, ale to jedyny sposób, by przywrócić do życia wyeliminowanego sojusznika - choć w ostatniej minucie gry wskrzeszenie będzie już niedostępne.

Do zgarnięcia mamy premię w postaci 2x GTA$ i RP za zagranie w Dzień sądu, a jeśli wygramy trzy rundy w ciągu aktualnego tygodnia, zgarniemy bonus w wysokości 300 000 GTA$.

Obey 10F, jest już dostępny do kupienia w Legendary Motorsports. Fabryczny Obey 10F oferuje mnóstwo korzyści takich jak: wloty powietrza, tytanowy rozrząd i potężny silnik. Ale jeśli połączyć tę solidną bazę z zestawem modyfikacji, to otrzymamy niesamowitą mieszankę...

Zasiejcie strach w sercach mieszkańców stanu San Andreas - za zagranie w GTA Online w tym tygodniu, otrzymamy maskę Wojna, którą można znaleźć także w nowym trybie Dzień sądu.

Natomiast, gdy zajrzymy do palarni na zapleczu studia nagrań Record A i przetestujcie najmocniejszy towar LD Organics, aby zagrać w Krótkie tripy jako Franklin lub Lamar i pomóc temu drugiemu rozkręcić marihuanowy biznes na legalu. Ukończenie dowolnego Krótkiego tripu w tym tygodniu zapewni maskę Szary klasyczny Frank, którą można straszyć zaskoczonych przechodniów, oraz podwójne premie.

Zbliża się upiorny czas Halloween, więc w południowym San Andreas zaczynają się dziać dziwne rzeczy. W powietrzu powiało chłodem, a włosy na karku jeży mroczna atmosfera. Wraz z upiornym klimatem pojawiają się LCC Sanctus, Albany Fränken Stange oraz Albany Lurcher, które do 1 listopada dostępne są na stronie Southern San Andreas Super Autos.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Lampadati Casco

LSC Lampadati Casco

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Lampadati Casco, mamy za zadanie zająć przynajmniej czwarte miejsce w serii wyścigów ulicznych przez cztery dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Pfister Growler, Emperor Vectre oraz Pegassi Infernus.

Wypróbujcie Pfister Growler, Emperor Vectre oraz Pegassi Infernus na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Vapid Caracara.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Vapid Caracara

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Obey 10F oraz Ocelot Stromberg.

Luxury Autos - Obey 10F i Ocelot Stromberg

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Rune Cheburek (50% taniej) w klasycznej czerni i z oznaczeniem Zardzewiałe
 • Klasycznie jasnopomarańczowy Benefactor Streiter (30% taniej)
 • Karin Calico GTF (30% taniej) w perłowej bieli i z oznaczeniem Na pół, plemienne fioletowe
 • Matowy, jasnoszary Bravado Banshee z oznaczeniem Czarne wyścigowe pasy
 • Benefactor Glendale w metalicznej czerni

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP ZA ZAGRANIE W DZIEŃ SĄDU

Zbliża się koniec pod postacią Dnia sądu, czyli nowego trybu adwersarza, w którym Jeźdźcy zmaga się z Ofiarami w zabójczej zabawie.

2x GTA$ i RP ZA SKRZYNIE ZE SKARBAMI I SKRYTKI

Szukanie w tym tygodniu skarbów pod ziemią i wodą jest szczególnie dochodowe: odnajdźcie skrzynie ze skarbami i skrytki do 12 października, żeby zdobyć 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP ZA ZLECENIA OCHRONY

Pomóżcie Franklinowi rozbudować portfolio F. Clinton & Partner, wykonując zlecenia ochrony – brudna robota zakłada napady, zabójstwa, ratowanie szczególnych klientów – a zdobędziecie 2x GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Jeśli ktoś chce pomóc Franklinowi Clintonowi i jego ekskluzywnej klienteli, w tym tygodniu może oszczędzić aż 40% na agencji oraz jej ulepszeniach i modyfikacjach. Cały asortyment sprzedawany wewnątrz studia nagrań Record A jest z kolei tańszy o 50%.

 • Pegassi Infernus - 50% zniżki
 • Rune Cheburek - 50% zniżki
 • Bravado Banshee 900R - 50% zniżki
 • Pfister Growler - 40% zniżki
 • Emperor Vectre - 40% zniżki
 • Benefactor Streiter - 30% zniżki
 • Karin Calico GTF - 30% zniżki
 • Ocelot Stromberg - 30% zniżki

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: podrasowana wersja bojowego Pegassi Ignusa, która w swoim utylitaryzmie nie idzie na żadne kompromisy.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy już odpicujecie swoją brykę do maksimum, poddajcie jej modyfikacje ostatecznej próbie i sprawdźcie jak podrasowane pojazdy poradzą sobie na trasie pomiędzy turbinami Ron Alternates i Wyspą Elizejską w próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu PAŹDZIERNIKU 2022 otrzymują:

 • Benefactor Terrorbyte
 • Oświetlenie do klubu nocnego i ulepszenia magazynu
 • 2x GTA$ i RP za zlecenia klientów w Terrorbycie, 3x szybkość produkcji w magazynie klubu nocnego i 2x GTA$ za Wojny handlowe
 • Darmowe halloweenowe wyposażenie
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.