Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #41szy [13 - 19 października 2022]

Postaci z GTA Online w masce Pumpkin
Newswire Rockstar Games

Drugi tydzień Halloween w Grand Theft Auto Online rozpoczyna się interesująco. Mamy nowy pojazd - Übermacht Rhinehart oraz zadanie odszukać nowe znajdźki, którymi są lampiony z dyni rozsiane po południowym San Andreas, a za znalezienie ich czeka nas coś miłego albo psikus  - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Mrożąca krew w żyłach atmosfera nabiera realnych kształtów, a w Los Santos przez noc pojawiły się setki lampionów z dyni. Jeżeli odnajdziemy dziesięć lampionów, odblokujemy maskę Przerażająca dynia oraz zdobędziemy dzienną premię w wysokości 50 000 GTA$. Jeżeli pokusimy się o odnalezienie wszystkich 200 lampionów z dyn w ciągu 24 godzin, zdobędziemy rzadkie przedmioty i dodatkową nagrodę GTA$, tylko musimy uważać na psikusy.

Zgarnijcie element przebrania jednej z drużyn z dodanego niedawno trybu adwersarza Dzień sądu, odbierając maskę Podbój, a jedynie co musimy zrobić to zagrać w GTA Online w tym tygodniu. Z kolei jeżeli zdecydujemy się na pracę w charakterze ochroniarza lub partnera w ramach organizacji otrzymamy maskę Brązowy klasyczny Frank. Natomiast za ukończenie misji sprzedaży specjalnego ładunku, zdobędziemy maskę Ciemnozielony klasyczny wampir, a udana sprzedaż pozwoli także zarobić 50% więcej GTA$ i RP.

Jesteście fanami UFO? Spoglądajcie w niebo i trzymajcie pod ręką aparat – doniesienia o tajemniczych, niezidentyfikowanych obiektach latających dają lokalnym mieszkańcom do myślenia. Osoby, które udokumentują każdy taki obiekt w tym miesiącu, otrzymają nagrodę od hojnego darczyńcy.

Wraz z rozpoczynającym się właśnie tygodniem w GTA Online do gry trafił Übermacht Rhinehart - jedyny słuszny wybór dla poważnych miłośników motoryzacji - jest już dostępny w Southern San Andreas Super Autos.

W tym tygodniu Seria społeczności wzbogaciła się o siedem nowych wyścigów, w tym specjalnie zaprojektowane tory nad Sandy Shores. terenowe odyseje sprawdzające możliwości Trophy Trucka, tor dla bolidów na plaży oraz wyrafinowany tor kaskaderski, w którym to Klaunowóz znajduje się w centrum uwagi.

 • ACCELERATION DROME – REDSTAR-94
 • Deep Blue – FreelancerX20
 • The Descent of Man – ElusiveCaesar
 • Sandy Shores Stadium – XTi2mX
 • TROPHY×TRUCK×HEAVEN – zZ_TOPDOG_Zz
 • Open Wheel Sandracing – MrRickster66
 • Suicide Clowns EXTREME! – Ka-Wouter

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Grotti Cheetah

LSC Grotti Cheetah

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Grotti Cheetah, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w pościgu policji przez dwa dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Pegassi Monroe, Dewbauchee Exemplar oraz Enus Huntley S.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Pfister Astron.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Pfister Astron

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Übermacht Rhinehart oraz Lampadati Tigon.

Luxury Autos - Übermacht Rhinehart i Lampadati Tigon

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Nagasaki Outlaw (40% taniej) w klasycznym srebrnym lakierze i z oznaczeniem Duże pikselowe
 • Dinka Veto Classic (40% taniej) w matowej czerni z oznaczeniem Zielone płomienie
 • Vapid Dominator GTT (30% taniej) w klasycznym niebieskim lakierze i z oznaczeniem Uliczna machina z lat 70.
 • Karin Kuruma w metalicznym kremowym kolorze z oznaczeniem Cieknąca farba
 • Vapid Guardian w kolorze klasycznej ciemnej stali

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2X GTA$ I RP ZA MISJE NA POJAZDY SPECJALNE

Prezesi chcący zapoznać się z wachlarzem specjalnego wyposażenia mogą skorzystać z terminalu SecuroServ w biurze prezesa, żeby uruchomić i ukończyć misje na pojazdy specjalne, co odblokuje specjalne zniżki na te pojazdy, a także zapewni w tym tygodniu premię 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA ZAGRANIE W PRZETRWANIE Z OBCYMI

Wcielcie się w przybyszów z kosmosu i walczcie z żołnierzami alfabetowych agencji rządowych w Projekcie 4808.

2X GTA$ I RP ZA OPRAWCĘ

Tryb Oprawca to już w Los Santos halloweenowa tradycja. Samotny łowca uzbrojony w strzelbę poluje na ofiary wyposażone jedynie w latarki. Jeśli ofiary jakimś cudem przetrwają przez trzy minuty, też dostają strzelby dla wyrównania szans. Ktokolwiek sprzątnie drużynę przeciwną w określonym czasie, wygrywa – ale niezależnie od wyniku każdy zdobędzie 2x GTA$ i RP.

1,5X GTA$ I RP ZA MISJĘ SPRZEDAŻY SPECJALNEGO ŁADUNKU

Ukończenie misji sprzedaży specjalnego ładunku w tym tygodniu pozwoli zarobić 50% więcej GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

W tym tygodniu szykuje się chaos, gdyż Ammu-Nation obniża ceny uzbrojenia o 30%. Oprócz tego magazyny pojazdów i magazyny specjalnych ładunków (wszystkie rozmiary) będą w tym tygodniu tańsze o 40%. Gdy już zdywersyfikujecie swoje portfolio nieruchomości, sprawdźcie promocje na pojazdy.

 • Vapid Ellie - 50% taniej
 • Canis Crusader - 50% taniej
 • Dewbauchee Exemplar - 50% taniej
 • Enus Huntley S - 50% taniej
 • Dewbauchee Specter - 40% taniej
 • Nagasaki Outlaw - 40% taniej
 • Dinka Veto Classic - 40% taniej
 • Vapid Dominator GTT - 30% taniej
 • Western Deathbike na arenę - 30% taniej

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Shitzu Hakuchou Drag - pozbawiony zbędnych części i dopakowany wszelkimi możliwymi ulepszeniami.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy czarodzieje z warsztatu Hao’s Special Works przeniosą już wasz pojazd na wyższy poziom, sprawdźcie jego możliwości w walce z przeciwnikiem ostatecznym - Ojcem Czasem - podczas trwającej w tym tygodniu próby czasowej HSW, która wiedzie szybką trasą pomiędzy Terminal, a pięknymi okolicami parku krajobrazowego góry Chiliad.

Członkowie GTA+ w miesiącu PAŹDZIERNIKU 2022 otrzymują:

 • Benefactor Terrorbyte
 • Oświetlenie do klubu nocnego i ulepszenia magazynu
 • 2x GTA$ i RP za zlecenia klientów w Terrorbycie, 3x szybkość produkcji w magazynie klubu nocnego i 2x GTA$ za Wojny handlowe
 • Darmowe halloweenowe wyposażenie
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.