Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #42gi [20 - 26 października 2022]

Tryb bestia vs. oprawca
Newswire Rockstar Games

Kontynuujemy Halloween w Grand Theft Auto Online, które z każdym tygodniem przybliża nas do finału... Powraca tryb adwersarza Bestia vs. Oprawca za który mamy obecnie potrójne RP oraz GTA$, a także kolejne upiorne maski - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Groza osiągnęła maksymalny poziom w Los Santos między innymi za sprawą powracającego klasycznego trybu Bestie kontra Oprawcy. Kierowców zajmujących się rzadkimi pojazdami eksportowymi również nie mają lekko gdyż poluje na nich ciężarówka Cerberus, a halloweenowe okazje wciąż trwają...

Niezidentyfikowane pojazdy latające pojawiają się na niebie ponad Los Santos i z każdym dniem są coraz bliżej miasta. Kontynuujemy robienie zdjęć i wysyłamy je Omedze, żeby zarobić GTA$ od tego paranoicznego hipisa. Tylko pamiętajmy aby nie zbliżać się za bardzo do snopów światła przed zrobieniem foty.

W tym roku przebranie się jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy, kto zaloguje się do GTA Online w obecnym tygodniu, otrzyma maskę Głód dostępną w nowym trybie Dzień sądu. Gdy odbierzemy telefon od Franklina Clintona i ukończymy Zabójstwo na telefon otrzymamy maskę Zielona klasyczna mumia. Brakuje wam halloweenowych masek, farb na twarz lub klaksonów z poprzednich lat? Sprawdźcie co powróciło w sklepie Maski filmowe Vespucci, u fryzjerów, a także w Los Santos Customs.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Lampadati Viseris

LSC Lampadati Viseris

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Lampadati Viseris, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w serii wyścigów ulicznych przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Ocelot Locust, Pfister Comet Safari oraz Vapid Bullet.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Truffade Thrax.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Truffade Thrax

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Overflod Entity XXR oraz Pfister Neon.

Luxury Autos - Overflod Entity XXR i Pfister Neon

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Pomarańczowy Übermacht Zion Classic (50% taniej) z oznaczeniem Sztuczna rdza
 • Shitzu Defiler w klasycznej bieli i z oznaczeniem Klasyczny pomarańczowy pas
 • Metaliczna, słonecznie pomarańczowa Declasse Tampa
 • Sławny Western Zombie Chopper w klasycznej, groźnej barwie ciemnej stali z oznaczeniem Przezroczyste płomienie
 • Karin Everon (30% taniej) w barwie perłowej bieli i z oznaczeniem Harsh Souls

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3X GTA$ I RP ZA WYDARZENIA I WYZWANIA W TRYBIE SWOBODNYM

Pośród halloweenowego szaleństwa w GTA Online pamiętajmy o regularnych wydarzeniach i wyzwaniach w trybie swobodnym. Jeśli będziemy w nich rywalizować i je ukończymy zdobędziemy bonus w postaci 3x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA RZADKIE POJAZDY EKSPORTOWE

Jeśli posiadamy warsztat tuningowy i udowodniliśmy swoje umiejętności dla Sessanty i KDJ, możemy pomóc zdobyć cenne samochody i dostarczcie je, aby zgarnąć podwójną premię. Dostarczanie rzadkich pojazdów eksportowych zapewni 2x GTA$ i RP. Uwaga! Pojawiają się informacje, że na ulice wyjechała siejąca chaos ciężarówka Cerberus, która ma na celowniku każdego, kto próbuje dostarczyć rzadkie pojazdy eksportowe do portu.

2X GTA$ I RP ZA BESTIE KONTRA OPRAWCY

Sprawdźcie się w serii brutalnych nadprzyrodzonych starć w trybie Bestie kontra Oprawcy, gdzie drużyna paranormalnych bestii o imponującej szybkości i zwinności musi unikać drużyny opancerzonych oprawców, którzy są uzbrojeni po zęby. Niezależnie od tego, po której stronie tego wiecznego konfliktu staniemy, w tym tygodniu otrzymamy 2x GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Upewnijcie się, że macie dość miejsca na swoją kolekcję samochodów - Obecnie garaże wszystkich rozmiarów są tańsze o 40%. Poniżej znajduje się pełna lista pojazdów w promocyjnej cenie.

 • 50% taniej - Declasse Tampa
 • 50% taniej - Vapid Bullet
 • 50% taniej - Pfister Comet Safari
 • 50% taniej - Übermacht Zion Classic
 • 40% taniej - Nagasaki Blazer Aqua
 • 30% taniej - Ocelot Locust
 • 30% taniej - Karin Everon
 • 30% taniej - Pfister Neon

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Karin S95.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy już Hao i jego zwariowani na punkcie szczegółów specjaliści przerobią twoją furę na budzącego grozę potwora, sprawdź, jak podrasowany wóz sprawdza się na trasie z Pacific Bluffs do góry Gordo podczas dostępnej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu PAŹDZIERNIKU 2022 otrzymują:

 • Benefactor Terrorbyte
 • Oświetlenie do klubu nocnego i ulepszenia magazynu
 • 2x GTA$ i RP za zlecenia klientów w Terrorbycie, 3x szybkość produkcji w magazynie klubu nocnego i 2x GTA$ za Wojny handlowe
 • Darmowe halloweenowe wyposażenie
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.