Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #48my [1 - 7 grudnia 2022]

GTA Online - Franklin i Lamar
Newswire Rockstar Games

Wyzwanie społeczności, w którym mieliśmy osiągnąć 2 biliony GTA$ z napadów w GTA Online zostało wykonane! Po spełnieniu zadania z napadami przyszedł czas na relaks... Zróbcie zamieszanie jako Franklin i Lamar oraz skorzystajcie z premii za Podwójne uderzenie i Krótkie tripy - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Na wstępie przepraszam za małą obsuwę z publikacją, ale są w życiu chwile ze nawet, gdy człowiek chce to nie może... Zacznijmy z informacjami od Rockstar Games opublikowanej na Tweeterze, w której czytamy:

Chwała społeczności GTA Online, że po raz kolejny spełniła nasze oczekiwania w Wyzwaniu napadów, tym razem przekraczając łączną kwotę ponad 4 bilionów dolarów GTA!

W rezultacie odblokowaliście nowy, darmowy pojazd, który wkrótce pojawi się w GTA Online. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.

Czyli wzorem poprzedniego wyzwania, zapewne otrzymamy darmowy pojazd z nadchodzącego do GTA Online zimowego DLC. 

Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom przegrywać intensywnych starć. Taka jest nauka, jaką można wynieść z Podwójnego uderzenia, w którym Franklin i Lamar łączą siły, żeby odpierać ataki napastników dysponujących strzelbami i nieskończoną liczbą żyć. Nieważne, po której stronie staniemy, gdyż i tak zgarniemy w ciągu aktualnego tygodnia potrójne nagrody. Wcielając się we Franklina i Lamara, żeby wspomóc LD Organics w podbiciu rynku legalnej marihuany w Los Santos podczas Krótkich tripów, które zapewniają 2x GTA$ i RP. Gdy ukończymy wszystkie trzy Krótkie tripy otrzymamy w nagrodę czarną koszulkę LD Organics, która zostanie dostarczona do naszej garderoby przed 16 grudnia.

Ten tydzień to także premie za wytwórnie - oprócz zachęcających korzyści finansowych, ukończenie jednej dowolnej motocyklowej misji sprzedaży przed 7 grudnia zapewni nam turkusowe douszne słuchawki Beat Off.

Oprócz tego w tym tygodniu do GTA Online wraca kilka akcji: Robota w Vespucci (Remiks), Czas zbiorów, Wskrzeszenie i Zamiana miejsc (Remiks).

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Vapid GB200

LSC Vapid GB200

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Vapida GB200, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w serii pościgów przez pięć dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Pegassi Tezeracta, Dewbauchee Rapida GT oraz Obeya 9F Cabrio.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Enus Windsor Drop.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Enus Windsor Drop

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Truffade’a Nero (30% taniej) oraz Pegassi Tempesty.

Luxury Autos - Truffade Nero oraz Pegassi Tempesty

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Declasse Yosemite (30% taniej)
 • Bravado Gauntlet Classic (30% taniej)
 • Dinka Jester Classic (30% taniej)
 • Bravado Youga Classic (30% taniej)
 • Dewbauchee Specter

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3X GTA$ I RP ZA MISJE OD LAMARA

Lamar to także kryminalista z krwi i kości. Skontaktujcie się z nim lub odbierzcie od niego telefon, a następnie ukończcie w tym tygodniu misje od Lamara, żeby podszkolić się w temacie ulicznych przestępstw i zdobyć potrójne nagrody GTA$ i RP.

3X GTA$ I RP ZA POŚCIGI

Zapomnijcie o przepisach drogowych - w pościgach trzeba się stosować do innych reguł, wymijając nadjeżdżające pojazdy, by uniknąć siedzących na ogonie radiowozów i wyprzedzić innych kierowców. Dotrzyjcie do mety i zdobądźcie do 7 grudnia potrójne nagrody.

2X GTA$ I RP ZA KRÓTKIE TRIPY

Odwiedźcie palarnię na zapleczu studia muzycznego Record A i wypróbujcie najmocniejszy produkt Lamara, żeby odbyć podróż poza ciało. Dzięki temu wcielicie się we Franklina i Lamara, żeby wspomóc LD Organics w podbiciu rynku legalnej marihuany w Los Santos podczas Krótkich tripów, które w tym tygodniu zapewniają 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA MISJE SPRZEDAŻY TOWARU Z MOTOCYKLOWYCH WYTWÓRNI

Pomimo starań lokalnych aktywistów nie wszystkie substancje zostały zdekryminalizowane w stanie San Andreas. A to oznacza, że wciąż można solidnie zarobić. Ukończenie misji sprzedaży towaru z wytwórni motocyklowych wszelkiego rodzaju zapewni w tym tygodniu podwójne nagrody.

PODWÓJNA SZYBKOŚĆ PRODUKCJI W MAGAZYNIE KLUBU NOCNEGO

Zarządzanie magazynem to umiejętność sama w sobie - uruchomcie terminal w biurze swojego klubu nocnego, żeby odpowiednio przydzielić pracowników i skorzystać z podwójnej szybkości produkcji w magazynie klubu nocnego w tym tygodniu.

Zniżki w GTA Online:

W tym tygodniu możecie taniej rozkręcić swoją działalność botaniczną: uprawy marihuany (a także ich modyfikacje i ulepszenia) są tańsze o 50%, a odnowienie zasobów wytwórni motocyklowych kosztuje do 7 grudnia aż o 40% mniej.

Gdy już ukończycie wszystkie trzy Krótkie tripy, porozmawiajcie w tym tygodniu z kwatermistrzem w swojej agencji, żeby za połowę ceny dostać wykończenie LD Organics dla kompaktowego SMG. Tymczasem fryzury, tatuaże i uzbrojenie udostępnione w ramach aktualizacji Lowridery jest tańsze o 40%.

Ulepszenia i modyfikowanie odpowiednich pojazdów w Benny’s Original Motor Works kosztuje w tym tygodniu 50% mniej, a modyfikacje kół Benny’ego i hydraulika są tańsze o 40%.

Oprócz tego gracze mogą rozszerzyć swoją flotę pojazdów dzięki zniżce 30% na poniższe maszyny:

 • Truffade Nero
 • Bravado Youga Classic
 • Declasse Yosemite
 • Bravado Gauntlet Classic
 • Dinka Jester Classic
 • Överflöd Zeno
 • Mammoth Wojskowy Patriot
 • Nagasaki Shinobi
 • Western Reever
 • Enus Jubilee

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: turbodoładowany Grotti Turismo Classic.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Sprawdźcie maszyny dopieszczone przez Hao na różnorodnym terenie podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW - zachwyćcie się widokami i dźwiękami na trasie z farmy wiatrowej Ron Alternates do Wyspy Elizejskiej oraz sprawdźcie, czy pobijecie swój najlepszy czas w próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu Listopadzie 2022 otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą w pełni wykorzystać ten miesiąc dzięki helikopterowi Buckingham SuperVolito, a także Apartament nr 1 na szczycie Eclipse Towers. Dodatkowo uzyskaj bezpłatną zmianę stylu mieszkania dla dowolnego z trzech apartamentów w Eclipse Towers. Dodatkowo otrzymasz również:

 • Gwarantowany cel na Statuę Pantery raz w tygodniu podczas napadu na Cayo Perico
 • 50% dodatkowych premii GTA$ za Akcję we Fleeca, Ucieczkę z więzienia, Skok na Humane Labs, Serię A: Fundusze oraz Akcję w Pacific Standard
 • Darmowe kamizelki i hełmy kuloodporne, a także farbowana koszulka i czapka Still Slipping
 • 2x RP we wszystkich wyścigach w klubie samochodowym LS
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu. Ponadto, grając w dowolnym momencie między 3 listopada a 7 grudnia, otrzymamy jednorazową premię za logowanie w wysokości 500 000 GTA$ za bycie członkiem Prime Gaming, a Ci, którzy są również członkami GTA+, oprócz tego bonusu otrzymają dodatkowo kolejne 500 000 GTA$.