Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #49ty [8 - 12 grudnia 2022]

GTA Online - Agent ULP
Newswire Rockstar Games

Dziś Rockstar zdradził nam ciut na temat zimowego DLC Los Santos Drug Wars, potwierdzając jednoczenie datę jego premiery. Tak ten tydzień będzie krótszy, potrwa 5 dni, a w tym czasie możemy pomóc Agentowi ULP odkryć przyczynę szalejących cen paliwa w Operacji: Niedokończone sprawy - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Prócz pomocy dla Agenta ULP, w tym tygodniu mamy sporo premii na różne aktywności, o których w dalszej części dzisiejszego News. Za wykonanie dostawy w wojnie handlowej, otrzymamy czarny kaszkiet Broker i czarne słuchawki douszne Beat Off ukryte w skrzyniach z dobrami, dostępnymi tylko przez najbliższe 5 dni. Nagrody otrzymamy od razu po sfinalizowaniu dostawy do naszej garderoby.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Truffade Z-Type

LSC Truffade Z-Type

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Truffade Z-Type, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w serii wyścigów przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Invetero Coquette D10, Karin Sultan RS Classic oraz Emperor Vectre.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Dinka Postlude.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Dinka Postlude

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Declasse Vigero ZX (20% taniej) oraz Lampadati Corsita (30% taniej).

Luxury Autos - Declasse Vigero ZX oraz Lampadati Corsita

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy, które obecnie są 30% tańsze:

 • Declasse Draugur
 • Dewbauchee Champion
 • Pfister Astron
 • Lampadati Cinquemila
 • Pegassi Ignus

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2X GTA$ i RP PODCZAS WSZYSTKICH MISJI OPERACJI: NIEDOKOŃCZONE SPRAWY

Zbadajcie ciemne sprawki holdingu petrochemicznego rodziny Dugganów jako zaprzysiężeni agenci IAA.

2X GTA$ I RP ZA DOZBROJENIOWE MISJE SPRZEDAŻY

Podziemne typki, które wychodzą na zewnątrz, żeby złapać trochę potrzebnej witaminy D, w tym tygodniu zachęcamy do zaliczania dozbrojeniowych misji sprzedaży i zgarnięcia przy okazji podwójnych nagród. Niech czas na powierzchni nie będzie czasem straconym.

2X GTA$, RP I DOBRA W WOJNACH HANDLOWYCH

Nie traficie na szczyt, siedząc bezczynnie. Zapytajcie dowolnego miliardera, a na pewno wam odpowie: "Oszukujcie, aż osiągniecie sukces; kłamcie, róbcie przekręty i kradnijcie; a później oddajcie część zgromadzonego bogactwa na cele charytatywne i puf! Wszyscy zapomną o tym, co było wcześniej". Pokażcie przeciwnikom, kto tu jest bossem i zajmijcie wasze miejsca w bogatej elicie Los Santos, walcząc w wojnach handlowych i zdobywając 2x GTA$, RP i dobra.

2X GTA$ I RP ZA CZAS ZBIORÓW

Chciwość ma złą reputację - a przecież troska o numer jeden jest wyrazem miłości własnej. W tym tygodniu wyzwólcie w sobie chomika i zbierzcie jak najwięcej toreb z pieniędzmi przed upływem ograniczenia czasu w Czasie zbiorów. Zyskacie 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA EKSPORT TOWARÓW MIESZANYCH

Lupe robi nadgodziny w magazynie i zabezpiecza specjalne ładunki. Mogłaby spróbować sprzedać je sama, ale jest lojalną koleżanką i biznesmenką, która wie, że przedsięwzięcia kryminalne są najbardziej dochodowe, kiedy pracuje się w drużynie. Z powodzeniem dostarczcie ładunek w misjach eksportu towarów mieszanych i zyskajcie 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA ZLECENIA AMMU-NATION

Popyt i podaż tak się rozjechały, że nawet szanowane biznesy takie jak Ammu-Nation uciekają się do szemranych interesów, żeby zapełnić swoje półki. Szczęśliwie dla was znajdujecie się po właściwej stronie rynku Los Santos - tej z zapasami uzbrojenia we własnym bunkrze. Zaliczajcie dostawy w misjach zleceń Ammu-Nation w tym tygodniu, aby zdobyć 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA WSKRZESZENIE

W Los Santos pewna jest tylko śmierć, ale w niektórych przypadkach wystarczy się jedynie wskrzesić i zemścić. Zyskajcie drugą szansę na życie we Wskrzeszeniu i w tym tygodniu zdobywajcie podwójne nagrody za polowanie i likwidację przeciwników przy jednoczesnym przywoływaniu towarzyszy zza grobu.

50% DODATKOWYCH GTA$ I RP ZA ZABÓJSTWA NA TELEFON

Odrzućcie współczesność i przyjmijcie tradycję, zaliczając Zabójstwa na telefon: zapomnijcie o kradzieży danych czy niepokojących personalizowanych reklamach i ukryjcie się przed Wielkim Bratem, likwidując cele dla Franklina, i jednocześnie zdobywając w tym tygodniu 50% więcej GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Pomóżcie Franklinowi i jego towarzyszom zaspokoić potrzeby elitarnej klienteli z Los Santos, kupując agencję z możliwością rozbudowy o warsztat pojazdów lub zbrojownię, a to wszystko z 40-procentową zniżką.

Uzbrójcie się, korzystając ze zniżki w wysokości 50% na wszystkie rodzaje amunicji (w tym naboje wer. 2) oraz 30% na oba rodzaje broni wydane w ramach The Criminal Enterprises - karabin precyzyjny i karabinek wojskowy.

Pojazdy:

 • Übermacht Rhinehart - 30% taniej
 • Dewbauchee Champion - 30% taniej
 • Pfister Astron - 30% taniej
 • Pegassi Ignus - 30% taniej
 • Lampadati Cinquemila - 30% taniej
 • Declasse Draugur - 30% taniej
 • Invetero Coquette D10 - 30% taniej
 • Buckingham Conada - 20% taniej
 • Declasse Vigero ZX - 20% taniej
 • Lampadati Corsita - 30% taniej

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: turbodoładowany, maksymalnie odchudzony i pomalowany jaskrawą farbą Declasse Vigero ZX.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Sprawdźcie maszyny dopieszczone przez Hao na różnorodnym terenie podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW - długodystansowego sprintu pomiędzy terminalem a parkiem krajobrazowym góry Chiliad w próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ DO 12 GRUDNIA 2022 otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą w pełni wykorzystać aktualne bonusy dzięki helikopterowi Buckingham SuperVolito, a także Apartament nr 1 na szczycie Eclipse Towers. Dodatkowo uzyskaj bezpłatną zmianę stylu mieszkania dla dowolnego z trzech apartamentów w Eclipse Towers. Dodatkowo otrzymasz również:

 • Gwarantowany cel na Statuę Pantery raz w tygodniu podczas napadu na Cayo Perico
 • 50% dodatkowych premii GTA$ za Akcję we Fleeca, Ucieczkę z więzienia, Skok na Humane Labs, Serię A: Fundusze oraz Akcję w Pacific Standard
 • Darmowe kamizelki i hełmy kuloodporne, a także farbowana koszulka i czapka Still Slipping
 • 2x RP we wszystkich wyścigach w klubie samochodowym LS
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu za bycie członkiem Prime Gaming.