Aktualności: Grand Theft Auto Online

Zimowe DLC Los Santos Drug Wars już 13 grudnia!

GTA Online - Los Santos Drug Wars
Newswire Rockstar Games

Mamy to! Zimowe DLC do GTA Online ukaże się 13 grudnia 2022 roku, taką informację oficjalnie otrzymaliśmy od wydawcy. Los Santos Drug Wars, taki tytuł nosi ta aktualizacja, wprowadzi nowe psychoaktywne źródło chaosu w GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi zimowego DLC o tytule Los Santos Drug Wars udamy się do hrabstwa Blaine i połączymy siły ze starym kumplem, którym jest nie kto inny jak "Nerwowy" Ron oraz nową grupą odmieńców z misją odciśnięcia piętna na handlu psychodelikami w Los Santos. Będziemy walczyć z niecodzienną koalicją bogatych hipisów i motocyklistów oraz produkować silne psychodeliki w mobilnej wytwórni podczas pierwszego rozdziału dużej, dwuczęściowej aktualizacji fabularnej do GTA Online.

Rockstar podkreśla, że Los Santos Drug Wars zawiera szeroki wachlarz zwariowanych efektów ubocznych, w tym nową wytwórnię, nowe pojazdy i misje oraz ulepszenia rozgrywki. A to dopiero pierwsza dawka - bądźcie gotowi na wiele ekscytujących wydarzeń, w tym świąteczne szaleństwa, dalsze aktualizacje fabuły i rozgrywki oraz wiele więcej.

Co o tym sądzicie, tym razem wydawca nie chwali się zbyt szczegółami, cały czas coś trzyma w zanadrzu :) Z niecierpliwością czekamy zatem na 13 grudnia, aby poznać szczegóły zimowej aktualizacji dla GTA Online. Zapraszam do komentowania i przemyśleń na naszym profilu Facebookowym lub Twiterze.