Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premiera DLC Los Santos Drug Wars - Pierwsze informacje

GTA Online - Los Santos Drug Wars
Newswire Rockstar Games

Dziś 13 grudnia 2022 roku około godziny 10 rano, czasu polskiego, rozpoczęło się udostępnianie aktualizacji dla wszystkich platform aktualnie obsługiwanych przez GTA Online. DLC Los Santos Drug Wars, które właśnie ma swoją premierę wprowadza do GTAO nowe misje fabularne, a także udostępnia graczom nowy biznes i nie tylko...

Zimowe DLC ma rozmiar około 3,5 GB, w zależności od platformy na której jest dostępne rozmiar aktualizacji do pobrania wacha się od 2,5 GB do 3,5 GB, czyli nie jest to duża aktualizacja jeżeli chodzi o pliki gry. Co otrzymujemy w nim? Otóż na tą chwilę wiemy ze, aby rozpocząć własną działalność w nowym biznesie mamy za zadanie rozegrać 6 misji fabularnych dla Dax'a o tytule Pierwsza dawka. Ale zanim poznamy naszego nowego koleżkę otrzymamy telefon od starego znajomego - Rona Jakowskiego, który prosi nas o pomoc i przekazuje nam abyśmy udali się do starej miejscówki Trevora... Więcej nie spoileruję, sam jeszcze ich nie rozgrywałem, tylko tyle co zobaczyłem na YouTube. Co oferuje "KWASOWY BIZNES" zamieszczę niebawem na Wiki GTA Online ;)

Co prócz misji fabularnych oferuje DLC? Oczywiście nowe pojazdy, na stronach Legendary Motor Sport oraz Southern San Andreas Super Autos pojawiło się w sumie pięć nowych aut, którymi są:

  • ANNIS 300R
  • ÖVERFLÖD ENTITY MT
  • DECLASSE TULIP M-100
  • ZIRCONIUM JOURNEY II
  • BF SURFER CUSTOM

GTAO Legendary Motor Sport

GTAO Southern San Andreas Super Autos

Dalsze informacje niebawem ;)