Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #05 [02 - 08.02.2023]

GTA Online - Acid Lab - Wytwórnia Kwasu
Newswire Rockstar Games

GTA Online w wersji na PC doczekało się aktualizacji bezpieczeństwa! Promocja "biznesu taksówkarskiego" oraz wydarzenia z serii "Pierwszej dawki" na poziomie trudnym wkracza w decydującą fazę, a poza tym powinniśmy zajrzeć do wytwórni kwasu - czytamy na Newswire Rockstar Games.

W ubiegłym tygodniu informowałem was o problemie jaki pojawił się w wersji na komputery osobiste (Jak spokojnie grać w GTA Online na PC w 2023r.?). A dziś mogę wam przekazać, że wspomniany problem został już naprawiony przez Rockstar Games we wczorajszej (u nas nocnej) aktualizacji GTA Online. Jak możemy przeczytać w changelogu na PC zawitała nowa wersja 1.66, która wprowadziła nowy protokół danych w GTA Online, w celu poprawy bezpieczeństwa sesji sieciowych oraz komunikacji pomiędzy graczami. Naprawiono także błąd, który mógł skutkować ingerencją osób trzecich w przebieg rozgrywki w GTA Online, w tym:

 • zmianą salda GTA$, poziomu RP, statusu niekoleżeńskiego zachowania i innych statystyk gracza
 • manipulacją mającą na celu wyrzucenie graczy z sesji lub spowodowanie zawieszenia się ich gry

Prócz wyżej wymienionych zmian wprowadzono ogólne poprawki stabilności gry. Tak więc dziś możemy bezpiecznie powrócić do gry w GTA Online na PC. Patch 1.66 ma objętość w zależności od platformy od około 300MB do prawie 1GB.

Wróćmy teraz do aktualnego tygodnia w GTA Online, a w nim kontynuujemy pracę jako taksówkarz, aby zdobyć rzadkie przedmioty w grze. Przyznam się szczerze że jeszcze tego nie zrobiłem, więc w weekend przymuszę się, aby zarobić przynajmniej 40 tysi jako kierowca Taxi. Przypomnijmy jak to wygląda:

 • Posiadacze taksówki Vapid (oraz ci, którzy kupią ją do 8 lutego na stronie Warstock Cache & Carry) otrzymają koszulę z kołnierzem kubańskim Downtown Cab Co.
 • Ukończcie 1 kurs podczas zlecenia taksówkarskiego, żeby otrzymać 100 000 GTA$.
 • Zaróbcie 20 000 GTA$ za zlecenia taksówkarskie, by zgarnąć dodatkowe 100 000 GTA$.
 • Zaróbcie 40 000 GTA$ za zlecenia taksówkarskie, żeby zdobyć musztardową winylową kurtkę, musztardową winylową kamizelkę oraz 100 000 GTA$.

Nadszedł czas przyspieszyć produkcję, aby sprostać wysokiemu popytowi na coraz bardziej szalonej scenie narkotykowej Los Santos. Kingpins nie rodzą się z dnia na dzień, ale premie za misje sprzedaży oraz zaopatrzenia w wytwórni Kwasu powinny pomóc Tobie i Kundlowi tworzyć, sprzedawać i makro dozować zyski w rekordowym czasie. Poza tym wydarzenie w trybie trudnym: Pierwsza dawka dobiega końca już 8 lutego...

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Declasse Lifeguard

LSC Declasse Lifeguard

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Declasse Lifeguard, mamy za zadanie zająć przynajmniej piąte miejsce w wyścigu w Serii wyścigów klubu samochodowego LS przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Pegassi Monroe, Übermacht Sentinel Classic oraz Lampadati Tropos Rallye (30% zniżki).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Grotti Stinger GT.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Grotti Stinger GT

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Invetero Coquette D10 oraz Grotti Turismo R.

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Karin Everon
 • Ocelot Penetrator
 • Gallivanter Baller ST
 • Declasse Tulip (30% zniżki)
 • Bravado Youga Classic (50% zniżki)

Premie GTA Online:

2X GTA$ i RP na Hasta La Vista

Zwinność kontra masa w tym pojedynku między rowerami i ciężarówkami. Rowerzyści wciskają ostatnie poty i próbują dotrzeć do mety, unikając kierowców ciężarówek, którzy chcą ich zatrzymać. Granie w Hasta La Vista w tym tygodniu zapewni podwójne nagrody do 8 lutego.

1,5X GTA$ i RP za misje sprzedaży w wytwórni kwasu

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się dostawami do domu, unikaniem zasadzek policyjnych, czy trybem skradania się, cel w misjach sprzedaży z wytwórni kwasu (Acid Lab) pozostaje ten sam: podrzucić produkt, uniknąć złapania i zarobić 1,5X GTA$ i RP przez cały tydzień.

2x zapasy w misjach zaopatrzenia wytwórni "Kwasu"

Mówiąc o nielegalnej ekonomii, upewnij się, że produkcja nadąża za popytem. Pomóż Kundlowi zdobyć zapasy, biorąc udział w misjach zaopatrzenia w wytwórni kwasu, które w aktualnym tygodniu zapewniają podwójne zapasy.

Zniżki w GTA Online:

Skromnie, żeby nie rzec ze bardzo ubogo jak na aktualny tydzień w GTA Online, ale zawsze to lepsze niż nic:

 • Bravado Youga Classic (50% zniżki)
 • Declasse Tulip (30% zniżki)
 • Lampadati Tropos Rallye (30% zniżki)
 • MTL Brickade 6x6 (30% zniżki)

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Karabin precyzyjny (50% zniżki)
 • Przedmioty do rzucania (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+): Koktajne Mołotowa | Bomby przylepne | Granaty
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 40% zniżki dla członków GTA+)
 • Granatnik  (40% zniżki - wyłącznie dla członków GTA+)

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Übermacht Sentinel XS.

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy Hao skończy grzebać w naszym samochodzie opuść betonową dżunglę Los Santos i odetchnij świeżym powietrzem, jadąc najnowszym i największym dziełem Hao z Terminalu na gruntowe drogi Chiliad Mountain State Wilderness w ramach próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Miejsce kierowcy, pasażera czy tylna kanapa - gdziekolwiek siedzicie, członkowie GTA+ mogą zgarnąć do 15 lutego poniższe nagrody i premie:

 • Odbierzcie taksówkę z Warstock Cache & Carry oraz korzystajcie z usług Downtown Cab Co. za darmo
 • Zdobądźcie 2x GTA$ w napiwkach za zlecenia taksówkarskie
 • Darmowe ulepszenie sprzętu do wytwórni kwasu
 • Wyjątkowe malowania broni w furgonetce z bronią: malowanie Trip na nóż i kij bejsbolowy
 • Prezenty na Chiński Nowy Rok: maska malowanego królika (Noh) i koszulka Yeti Rok królika
 • Darmowe drinki we wszystkich barach i klubach nocnych w mieście

A to wszystko i jeszcze więcej za zaledwie 26,99 złotych miesięcznie. Członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze.

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club dostaną 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu. Dodatkowo w ramach obchodów Chińskiego Nowego Roku gracze, którzy powiążą konto z Prime Gaming przed 22 lutego, otrzymają maskę Malowany królik (zmierzch) w ciągu 10 dni od zalogowania pomagającą powitać rok królika w pięknym stylu.