Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #09 [02 - 08.03.2023]

GTA Online - The Contract
Newswire Rockstar Games

Co jak co ale z Franklinem Clintonem w tym tygodniu zarobimy naprawdę duże pieniądze w GTA Online, gdyż aktualnie mamy na premii biznes z dodatku The Contract. Prócz premii mamy także i zniżki na Agencje, które pozwalają nam wejść we współpracę z legendarnym cwaniakiem Los Santos - czytamy na Newswire Rockstar Games.

W The Contract zainwestowanie w agencję i otworzenie działalności detektywistycznej u boku Franklina Clintona, pozwoli zaangażować się w różne dochodowe przedsięwzięcia. W tym tygodniu współpraca w ramach F. Clinton & Partner przyniesie jeszcze większe zyski - do zdobycia są premie za zlecenia ochrony, zabójstwa na telefon, a nawet poszukiwania skradzionego telefonu należącego do niezrównanego Dr. Dre.

Warto dodać, iż wczoraj Rockstar Games udostępnił kolejnego patcha do GTA Online, tym razem aktualizacja obejmuje wszystkie platformy, a najważniejszą informacją jest fakt, że na wszystkich platformach został wprowadzony nowy ulepszony protokół wymiany danych, co powinno znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo i zapobiec ingerencji przez hakerów. Pełny wykaż poprawek i ulepszeń znajdziecie w changelogu.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Obey Omnis

LSC Obey Omnis

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Obeya Omnisa, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w wyścigu z serii pościgów przez trzy dni pod rząd.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Dinka Jester Classic, Karin Futo GTX oraz Inveter Coquette BlackFina.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Obey Omnis e-GT.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Obey Omnis e-GT

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Ocelot Locust (30% taniej) oraz Överflöd Imorgon.

Luxury Autos - Ocelot Locust i Överflöd Imorgon

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Lampadati Viseris (sportowy, 40% taniej)
 • Vapid Ellie (muscle, 40% taniej)
 • Progen Itali GTB (supersamochód)
 • Pfister Comet Safari (sportowy)
 • Dewbauchee Seven-70 (sportowy)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP za zlecenia ochrony

Skorzystajcie z komputera w swojej agencji, żeby uratować klienta przed napastnikami lub doprowadzić do zgonu członków wrogiego gangu w ramach zleceń ochrony, które przez cały tydzień zapewniać będą 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za misje Przecieku danych

Profesjonalny pomagier na usługach celebrytów zajmuje się wszystkim - od ścigania nieuprzejmych przechodniów do hakowania serwerów FIB. Gdziekolwiek poniosą was poszukiwania zaginionych plików Dr. Dre, ciężka praca w ramach Przecieku danych zapewni wam 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za Po bezdrożach

Tryb Po bezdrożach to nowoczesny wariant klasycznego zdobywania flagi. Drużyna kurierów musi dostarczyć łup do kryjówki w kanionie Raton, zanim zlikwidują ich przeciwnicy siedzący za sterami śmigłowców Buzzard. Niezależnie od tego, czy prowadzicie ogień z powietrza, czy jedziecie po lądzie, za sam udział otrzymacie 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za Serię społeczności

Społeczność GTA Online jest niezwykle kreatywna, pomysłowa i innowacyjna, a dowodem tego jest obecny zestaw akcji stworzonych przez graczy, które weszły w skład Serii społeczności. A żeby dodatkowo zachęcić was do grania, podwajamy premie za te właśnie akcje.

1,5 GTA$ i RP za zabójstwa na telefon

Franklin może wydawać się oderwany od ulicznego życia, ale wystarczy jeden telefon i odpowiednia cena, żeby znowu pobrudził sobie ręce. W tym tygodniu zostańcie jego ludźmi w terenie i wykonujcie zabójstwa na telefon - dostępne po ukończeniu trzech zleceń ochrony - żeby zgarnąć o 50% wyższe nagrody.

Zniżki w GTA Online:

Przyspieszcie swoją wspinaczkę na szczyt układu pokarmowego Los Santos, kupując agencję, wyposażając ją w zbrojownię oraz zmieniając jej wystrój - wszystko to w tym tygodniu będzie tańsze o 40%. Dodatkowo możecie skorzystać z poniższych zniżek na pojazdy, w tym auta dostępne w salonach samochodowych:

 • Wojskowy Mammoth Patriot (terenowy) - 30% taniej
 • Ocelot Locust (sportowy) - 30% taniej
 • Dinka Jester Classic (sportowy) - 40% taniej
 • Vapid Karin Futo GTX (sportowy) - 40% taniej
 • Vapid Ellie (muscle) - 40% taniej
 • Lampadati Viseris (sportowy) - 40% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 40% zniżki dla członków GTA+)

Rozbudujcie arsenał swojej zbrojowni dzięki aktualnej zniżce w furgonetce z bronią, m.in. 40% na ciężki karabin, 45% na Piekielnego kosiarza (tylko z GTA+)

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Grotti Brioso R/A.

PRÓBA CZASOWA HSW

Pognajcie przez miasto w ekspresowym tempie, testując wyjątkowe pojazdy na krótkiej trasie z plaży Del Perro do Murietta Heights w obowiązującej w tym tygodniu próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą do 15 marca odebrać następujące nagrody i premie:

 • Nowy 50-miejscowy garaż przy Eclipse Boulevard z różnymi stylami do wyboru
 • Darmowy Emperor Vectre (sportowy) od Legendary Motorsport oraz oznaczenia Mambas 24 i Sword Boy
 • Wykończenie Lucha Libre na nóż i kij bejsbolowy w furgonetce z bronią
 • 50% zniżki na zaopatrzenie wytwórni kwasu i nie tylko...

A to wszystko i jeszcze więcej za zaledwie 26,99 złotych miesięcznie. Członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze.

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club dostaną 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu.