Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #10 [09 - 15.03.2023]

GTA Online - Wyścigi Hotring 2023
Newswire Rockstar Games

Wrzucicie wyższy bieg w nowym Karinie Hotringu Everonie i podejmiecie rywalizacje w nowych Wyścigach Hotring 2023 dostępnych w GTA Online? Myślę, że tak ;) a do tego zdobędziemy w tym tygodniu potrójne nagrody za zlecenia warsztatu tuningowego i zlecenia klientów - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Karin Hotring Everon to motor napędowy wyścigów samochodów fabrycznych, który oferuje dość mocy, żeby palić gumę, wystarczającą orkiestrę rur wydechowych, żeby rozregulować sejsmografy, i ma tylko jeden bieg... brawura. Ten pojazd z klasy samochodów sportowych z rykiem wkracza do asortymentu Southern San Andreas Super Autos - ale dostępny tam będzie jedynie do 15 marca.

Piękno wyścigów samochodów fabrycznych polega na tym, że nie zawsze wygrywa najszybszy samochód, tylko kierowca, który nie zamierza się poddać. Sprawcie, żeby sponsorzy byli z was dumni, i weźcie udział w Wyścigach Hotring 2023, aby zdobyć 3x GTA$ i RP. Unikajcie kraks i zakończcie w tym tygodniu na podium jeden z nowych wyścigów wymienionych poniżej, żeby otrzymać premię 100 000 GTA$ (dostarczoną w ciągu 72 godzin od ukończenia).

Kolejny patch zawitał do GTA Online, jak podaje @TezFunz2 w poście na twitterze wczoraj Rockstar Games udostępniło kolejną aktualizację bezpieczeństwa w tle.

 • Poprawiona usterka duplikatu konta
 • Poprawiono usterkę "Race/DM Dax Cooldown Skip" (+ przyszłościowe obejścia LSCM)
 • Poprawiona usterka Jet Hangar God Mode
 • Poprawiona usterka trybu Boga w agencji
 • Poprawiono spam w wiadomościach tekstowych (Cheaterzy na PC)

Los Santos Drug Wars: Ostatnia dawka ukaże się 16 marca

Saga GTA Online: Los Santos Drug Wars wkracza w ostatnią fazę pośród wybuchów, halucynacji, porwań i zemsty w Ostatniej dawce. Dax od zawsze wiedział, że ludzie na szczycie zaczną stawiać opór, więc Fooligani będą potrzebować waszej pomocy. Sięgnijcie dna psychodelicznej króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych, które pozwolą odkryć tajemnicę powiązań między rynkiem narkotykowym w Los Santos i przemysłem farmaceutycznym oraz zmierzyć się z dr. Isiahem Friedlanderem, który powraca, żeby siać chaos podczas obłędnego i zakręconego finału.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Canis Seminole Frontier

LSC Canis Seminole Frontier

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Canisa Seminole’a Frontiera, mamy za zadanie zająć przynajmniej piąte miejsce w wyścigach ulicznych przez trzy dni pod rząd.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Benefactor BR8Ocelot R88 oraz Progen PR4.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest BF Club.

Nagroda główna na podium w Kasynie - BF Club

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Lampadati Tigon (25% taniej) oraz Pegassi Tezeract.

Luxury Autos - Lampadati Tigon i Pegassi Tezeract

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Karin Hotring Everon (sportowy)
 • Declasse Hotring Sabre (sportowy, 35% taniej),
 • Dundreary Landstalker XL (SUV),
 • Annis Hellion (terenowy, 35% taniej)
 • Pfister Comet (sportowy)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za wybrane Wyścigi Hotring 2023

Weźcie udział w Wyścigach Hotring 2023, aby zdobyć 3x GTA$ i RP - Premiowane wyścigi Hotring: Nabrzeże, Palmer-Taylor, Wokół Bolingbroke, Arcadius, Obóz Altruistów, Fort Zancudo.

3x GTA$ i RP za zlecenia klientów warsztatu tuningowego

Zaróbcie uczciwie na życie, modyfikując pojazdy w swoim warsztacie tuningowym wedle życzeń klientów. Możecie nawet zaryzykować i zaproponować coś nieszablonowego, ale w każdym razie wszystkie ukończone zlecenia klientów zapewniać będą 3x GTA$ i RP.

3x GTA$ i RP za finały zleceń kradzieży z warsztatu tuningowego

Gdy już udowodnicie, że znacie się na rzeczy, i wytrzecie smar z rękawic, sprawdźcie tablicę akcji przy biurze warsztatu tuningowego, żeby podjąć się dostępnych zleceń kradzieży. Jeśli ukończycie finał zlecenia kradzieży do 15 marca, otrzymacie 3x GTA$ i RP.

3x GTA$ i RP za rzadkie pojazdy eksportowe

Warsztaty tuningowe (które w tym tygodniu są akurat tańsze o 40%) otwierają także dostęp do rzadkich pojazdów eksportowych — codziennej listy pojazdów do znalezienia w mieście. Dostarczcie rzadkie pojazdy eksportowe wymienione na tablicy w warsztacie tuningowym, żeby zdobyć 3x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za Sumo

Sumo to tryb, w którym wygrywa prosta, acz skuteczna taktyka: walnąć przeciwników czołówką lub uniknąć ich ataków, żeby wypadli z wyznaczonego terenu. Celem jest pozostanie jedynym na placu boju. Niezależnie od wyniku starcia w tym tygodniu zdobędziecie podwójne nagrody.

2x GTA$ i RP za udział w Serii społeczności

Weźcie udział w Serii społeczności, żeby spróbować najlepszych akcji, jakie w kreatorze stworzyła społeczność graczy GTA Online. Seria społeczności zapewnia teraz 2x GTA$ i RP, a do puli trafiło siedem nowych akcji: Hotring Superspeedway - GuimasTurbo, [¥]#ThrottleJockeys-RX - Yoshawolf, RPG VS INSURGENT VS TRAIN - nico92898, #WEG Cupid’s Castle - warlordweggywoo, Crash Race Rainbow - yukamnesia, Royal Brawl - EddieLTU, Chutes and Splatters - tromatized1970.

Zniżki w GTA Online:

Uczciwie zarabiajcie, wykonując i dostarczając zlecenia klientów, lub zejdźcie na margines prawa i zajmijcie się zleceniami kradzieży lub rzadkimi pojazdami eksportowymi dostępnymi w warsztacie tunigowym (Maze Bank Foreclosures w tym tygodniu oferuje go o 40% taniej). W tym tygodniu możecie także skorzystać ze zniżki 40% na ulepszenia i modyfikacje warsztatu tuningowego.

Jeśli chodzi o wozy podrasowane wedle życzenia, to w tym tygodniu na promocji jest mnóstwo pojazdów, którymi możecie okrasić swoją kolekcję:

 • Bravado Buffalo STX (muscle) - 35% taniej
 • Annis Hellion (terenowy) - 35% taniej
 • Declasse Hotring Sabre (sportowy) - 35% taniej
 • Karin Calico GTF (sportowy) - 35% taniej
 • Annis Euros (sportowy) - 35% taniej
 • Coil Cyclone II (supersamochód, tylko na PS5 i Xbox Series X|S) - 35% taniej
 • Lampadati Tigon (supersamochód) - 25% taniej
 • Benefactor BR8 (bolid) - 25% taniej
 • Vapid Caracara (terenowy) - 25% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 40% zniżki dla członków GTA+)

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Coil Cyclone II.

PRÓBA CZASOWA HSW

Sprawdźcie granice fizyki i waszego silnika, pędząc z Sandy Shores do La Puerta w ramach obowiązującej w aktualnym tygodniu próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą do 15 marca odebrać następujące nagrody i premie:

 • Nowy 50-miejscowy garaż przy Eclipse Boulevard z różnymi stylami do wyboru
 • Darmowy Emperor Vectre (sportowy) od Legendary Motorsport oraz oznaczenia Mambas 24 i Sword Boy
 • Wykończenie Lucha Libre na nóż i kij bejsbolowy w furgonetce z bronią
 • 50% zniżki na zaopatrzenie wytwórni kwasu i nie tylko...

A to wszystko i jeszcze więcej za zaledwie 26,99 złotych miesięcznie. Członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze.

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club dostaną 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu.