Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #11 [16-22.03.2023]

GTA Online - Los Santos Drug Wars: Ostatnia dawka
Newswire Rockstar Games

Ten szalony trip w GTA Online wychodzi na ostatnią, wybuchową prostą w Los Santos Drug Wars: Ostatnia dawka. Pięć nowych misji zaprowadzi nas, Daxa i Fooliganów w głąb króliczej nory pełnej akcji, znajomych twarzy, najemników, sabotażu, porwań i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

W Pierwszej dawce trupa poczęstowała mieszkańców Los Santos wyżymającymi umysł chemikaliami, a teraz, w ostatnim rozdziale tej dwuczęściowej sagi, chce rozwiązać zagadkę spisku przemysłu farmaceutycznego. Po dołączeniu do Fooliganów podczas Pierwszej dawki pomogliśmy Daxowi, Luchadorze, Królikowi Doświadczalnemu i reszcie tej barwnej ekipy skasować konkurencję w walce o panowanie nad rynkiem psychodelików w południowym San Andreas - niwecząc działania rywali kradzieżą, eliminując wrogów stojących wam na drodze, a nawet na własnej skórze doświadczając tego odmiennego stanu umysłu. Teraz w Ostatniej dawce niecna konkurencja wyprowadza kontruderzenie, więc musimy jeszcze raz pomóc Fooliganom w utrzymaniu się na szczycie nielegalnego farmaceutycznego łańcucha pokarmowego podczas pięciu misji, w których historia toczy się dalej. Poczekajmy na telefon od Daxa lub odwiedźmy Freakshop, żeby rozpocząć dalszą część zabawy.

ps. Jeśli jeszcze nie graliście w Pierwszą dawkę, spotkajcie się z "Nerwowym" Ronem Jakowskim w sklepie Liquor Ace w hrabstwie Blaine, żeby podjąć się pierwszych sześciu misji, w trakcie których uzyskacie dostęp do siedziby we Freakshopie, zorganizujecie przenośną wytwórnię kwasu i sprzedacie swój produkt w Los Santos, podkopując pozycję rynkową konkurencji. Smaku doda wam wisienka na torcie, którą jest premia 2x GTA$ i RP, jaką do 29 marca uzyskacie za grę w Pierwszą dawkę oraz Ostatnią dawkę.

Dr Isiah Friedlander, znany w całym Los Santos psychoterapeuta, którego pacjentem w Grand Theft Auto V był nie kto inny, jak Michael De Santa, ciągle próbuje zdobyć jeszcze większą sławę oraz kolejne zera na swoim koncie bankowym. Doktor jest doskonale zaznajomiony ze skutecznością i popularnością substancji psychoaktywnych, a teraz dodatkowo nie stroni od pieniędzy, więc postanowił, że też wejdzie w branżę farmaceutyczną. Jego firma, FriedMind Pharmaceuticals, ma niezłą rozpoznawalność marki, ale jej produkt nie równa się z towarem, który można dostać na ulicy. Friedlander posunie się do wszystkiego, żeby zdobyć przewagę na rynku, nawet do porwań, podawania narkotyków nieświadomym osobom czy wysyłania najemników, by wykonywali za niego brudną robotę. To wy będziecie musieli go powstrzymać.

Badacze odmiennych stanów umysłu, którzy ukończą wszystki emisje Ostatniej dawki, mogą także zdobyć należącego do Dr Friedlandera Ocelota Virtue z oznaczeniem FriedMind. Virtue można także wyposażyć w warsztacie pojazdów agencji w ulepszenia Imani, które zapewnią mu dodatkową ochronę. Natomiast członkowie GTA+ mogą udać się na stronę Legendary Motorsport i kupić Ocelota Virtue bez konieczności rozgrywania misji z Ostatniej dawki...

Wraz z dzisiejszą premiera drugiej części Los Santos Drug Wars dodany został również samochód muscle Willard Eudora. Iskierka nadziei rodem z epoki odrzutowców. Dostępny w Southern San Andreas Super Autos oraz w salonie Simeona Premium Deluxe Motorsport, ale jak to bywało poprzednio i ten pojazd jest ograniczony czasowo - pospieszcie się gdyż czas jest tylko do 29 marca.

Lubicie wyzwania? O tak ;) To i tym razem musimy się trochę wysilić, aby uzyskać dostęp do unikalnych (przynajmniej czasowo) fantów...

 • Ukończcie misję Ostatniej dawki - "To jest interwencja", żeby otrzymać kwieciste klapki Güffy.
 • Uzupełnijcie zaopatrzenie wytwórni kwasu i ukończcie misję sprzedaży, żeby zdobyć czarną zdobioną maskę Enema.
 • Ukończcie dziuplę dnia, żeby otrzymać seledynową zdobioną maskę Enema.
 • Ukończcie wszystkie misje Ostatniej dawki, żeby zgarnąć limonkową czapkę Slab w cętki oraz limonkowe płócienne buty Slab w cętki.

Nagrody za Ostatnią dawkę można zdobywać do 29 marca 2023r.. Prezenty zostaną przekazane w ciągu 10 dni od ukończenia zadania.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Coil Brawler

LSC Coil Brawler

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Coila Brawlera, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w serii pościgów przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Cheval Taipan, Imponte Dukes - gruchot oraz Maibatsu Penumbra FF.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Pegassi Infernus Classic.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Pegassi Infernus Classic

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Överflöd Tyrant (25% taniej) oraz Grotti X80 Proto.

Luxury Autos - Grotti X80 Proto i Överflöd Tyrant

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Willard Eudora (muscle)
 • Invetero Coquette D10 (sportowy)
 • Pegassi Toros (SUV)
 • Vapid Bullet (supersamochód)
 • Hijak Ruston (sportowy, 50% taniej)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za Masowy skok na punkty

Skakanie na spadochronie ku odległej strefie lądowania to tylko połowa zabawy w Masowym skoku na punkty. Drugą częścią jest walka o pozycję i zwodzenie przeciwników, żeby spadli do wody. Niezależnie od wyniku obie strony rywalizacji zdobędą w tym tygodniu 3x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za Sumo (Remiks)

Ścigajcie ruchomą i kurczącą się strefę, wykazując się zimną krwią, instynktem i refleksem. Sumo (Remiks) do 22 marca będzie zapewniać uczestnikom 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za grę w Pierwszą dawkę oraz Ostatnią dawkę

Wystarczy, że wskoczycie do starych lub nowych, zakręconych misji fabularnych w ramach Los Santos Drug Wars ;)

Podwojenie zasobów w misjach zaopatrzenia wytwórni kwasu

Tutejsi mieszkańcy mają niepohamowany apetyt na psychoaktywne narkotyki. Sprostajcie popytowi, wykonując misje zaopatrzenia wytwórni kwasu - w ciągu następnych siedmiu dni zdobędziecie dwa razy więcej zasobów.

1,5x GTA$ i RP za zadania dla Fooliganów

Brońcie honoru Fooliganów w Los Santos i zgarnijcie o 50% więcej GTA$ i RP - skontaktujcie się z Daxem i sabotujcie działania rywali trupy, kradnijcie, zatruwajcie ujęcia wody i nie tylko w ramach zadań dla Fooliganów w tym tygodniu.

1,5x szybsze tworzenie towaru w wytwórni kwasu

Tymczasem Kundel wie, że klienci krzyczą o więcej - czasem dosłownie - dlatego właśnie będzie działał na wyższych obrotach, produkując kwas 1,5x szybciej. Rzuty ze sztuczkami podczas dostawy towaru są opcjonalne, ale gorąco do nich zachęcamy.

Zniżki w GTA Online:

Dołączcie do trupy i odbierzcie MTL Brickade’a 6x6 (użytkowy) wraz z wytwórnią kwasu oraz uzupełnijcie zapas pancerza i amunicji (w tym nabojów wer. 2) - wszystko to jest w tym tygodniu tańsze o 30%. Sprawdźcie też zniżki na inne pojazdy, zarówno poniżej, jak i w salonach w Los Santos:

 • Declasse Tampa bojowa (muscle) - 25% taniej
 • Cheval Taipan (supersamochód) - 25% taniej
 • Överflöd Tyrant (supersamochód) - 25% taniej
 • Buckingham Miljet (samolot) - 25% taniej
 • Hijak Ruston (sportowy) - 50% taniej
 • Imponte Dukes - gruchot (muscle) - 50% taniej
 • Sea Sparrow (śmigłowiec) - 50% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 40% zniżki dla członków GTA+) plus zniżka z aktualnego tygodnia na pancerz (30%), która sumuje się.

Oprócz zwyczajowych zniżek można też kupić ciężki karabin, który jest tańszy o 25%, a członkowie GTA+ mogą oszczędzić aż 45% na karabinie wyborowym.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Principe Deveste Eight.

PRÓBA CZASOWA HSW

Sprawdźcie granice fizyki i waszego silnika, pędząc z Textile City do Stab City w ramach obowiązującej w aktualnym tygodniu próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Prowadzenie agencji polega nie tylko na spełnianiu zachcianek VIP-ów. Członkowie GTA+ mogą zwiększyć wydajność swojej działalności, sięgając po następujące korzyści:

 • Darmowy Ocelot Virtue (supersamochód) z oznaczeniami Jackal Racing i Ocelot Racing
 • Warsztat pojazdów agencji
 • Maska różowego kwiecistego technodemona, szary bojowy top Yeti i szare bojowe spodnie Yeti
 • 2x GTA$ i RP za zadania dla Fooliganów (łącznie 3x GTA$ i RP w tym tygodniu)
 • 3x GTA$ i RP za Wyścigi Hotring

A to wszystko i jeszcze więcej - w tym premia 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze - za zaledwie 26,99 PLN miesięcznie. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club dostaną 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu.