Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #12 [23-29.03.2023]

GTA Online - Kwieciste basenowe klapki Güffy
Newswire Rockstar Games

Zanurzmy się w głąb medycznego podziemia południowego San Andreas, aby pomóc Daxowi i  Fooliganom we wszystkich misjach fabularnych zarówno z Pierwszej, jak i Ostatniej dawki, a w nagrodę otrzymamy 2x GTA$ i RP - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Obecny tydzień GTA Online w dużej mierze jest kontynuacją poprzedniego - premierowego tygodnia drugiej części Los Santos Drug Wars. Ja mam mieszane uczucia co do obecnego DLC oraz premii i zniżek z nim związanych. Co tu ukrywać, liczyłem na jakieś zniżki na budynki z wcześniejszych biznesów, ale niestety - przeliczyłem się. Na plus należy zaliczyć zwiększenie o ponad 25% wypłaty za misje z serii Ostatniej dawki, które wraz z bieżącym tygodniem zostały skorygowane na stałe. Druga część aktualnego DLC to temat rzeka - moim zdaniem - były duże oczekiwania, a otrzymaliśmy w sumie niewiele... Nie ma co narzekać, pora przejść do aktualnego tygodnia i zdać wam relację.

Jak tam realizacja wyzwania od Rockstar? To już ostatni tydzień, aby uzyskać dostęp do unikalnych (przynajmniej czasowo) fantów...

 • Ukończcie misję Ostatniej dawki - "To jest interwencja", żeby otrzymać kwieciste klapki Güffy.
 • Uzupełnijcie zaopatrzenie wytwórni kwasu i ukończcie misję sprzedaży, żeby zdobyć czarną zdobioną maskę Enema.
 • Ukończcie dziuplę dnia, żeby otrzymać seledynową zdobioną maskę Enema.
 • Ukończcie wszystkie misje Ostatniej dawki, żeby zgarnąć limonkową czapkę Slab w cętki oraz limonkowe płócienne buty Slab w cętki.

Nagrody za Ostatnią dawkę można zdobywać do 29 marca 2023r.. Prezenty zostaną przekazane w ciągu 10 dni od ukończenia zadania.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Gallivanter Baller LE LWB

LSC Gallivanter Baller LE LWB

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Gallivantera Baller LE LWB (wersja opancerzona), mamy za zadanie zająć przynajmniej drugie miejsce w serii wyścigów przez dwa dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Ocelot Pariah, Enus Deity oraz Bravado Gauntlet Classic.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Weeny Issi Sport.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Weeny Issi Sport

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Annis RE-7B oraz Pfister Astron.

Luxury Autos - Annis RE-7B i Pfister Astron

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Willard Eudora
 • Übermacht Rebla GTS (40% taniej)
 • Weeny Issi Classic
 • Benefactor Streiter
 • Dewbauchee Rapid GT Cabrio

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP za grę w Pierwszą dawkę oraz Ostatnią dawkę

Wystarczy, że wskoczycie do starych lub nowych, zakręconych misji fabularnych w ramach Los Santos Drug Wars ;)

2x GTA$ i RP za naloty na dziuple

Kradzież czegoś, na co ktoś inny musiał ciężko pracować, daje chyba więcej satysfakcji niż zrobienie tego samemu. Codziennie na mapie oznaczona jest dziupla zawierająca skradzione towary w sejfie pilnowanym przez uzbrojonych dilerów. Zlikwidujcie ochronę i okradnijcie dziuplę, żeby w tym tygodniu zarobić 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za zapadnię

Zachowajcie suche stopy w Zapadni i uważajcie, żeby nie spaść na główkę do Oceanu Spokojnego, bo przeciwnicy zrobią wszystko, co w ich mocy, żeby zesłać was do czerwonej strefy - znajdującej się nad wodą platformy, która szybko ucieka wam spod nóg. Wspierajcie swoich sojuszników albo zanurkujcie do wody - tak czy owak w tym tygodniu zdobędziecie podwójne nagrody.

2x GTA$ za sprzedaż ulicznym dilerom

Dilerzy stanowią kluczowe ogniwo dystrybucyjne w ekosystemie produkcji narkotyków. Odszukajcie w tym tygodniu ulicznych dilerów i dokonajcie transakcji z ręki do ręki, żeby zdobyć 2x GTA$.

2x GTA$ za zlecenia taksówkarskie

Gospodarka Los Santos zawsze obfituje w przestępcze możliwości, ale jeśli ktoś preferuje uczciwy zarobek, to także znajdzie coś dla siebie. Bezpiecznie przewieźcie pasażerów do celu podczas zleceń taksówkarskich, żeby zarobić dwa razy wyższe wypłaty i napiwki.

Podwojenie zasobów w misjach zaopatrzenia wytwórni kwasu

Tutejsi mieszkańcy mają niepohamowany apetyt na psychoaktywne narkotyki. Sprostajcie popytowi, wykonując misje zaopatrzenia wytwórni kwasu - w ciągu następnych siedmiu dni zdobędziecie dwa razy więcej zasobów.

50% szybsze tworzenie towaru w wytwórni kwasu

Tymczasem Kundel wie, że klienci krzyczą o więcej - czasem dosłownie - dlatego właśnie będzie działał na wyższych obrotach, produkując kwas 1,5x szybciej. Rzuty ze sztuczkami podczas dostawy towaru są opcjonalne, ale gorąco do nich zachęcamy.

Zniżki w GTA Online:

Kupcie MTL Brickade’a 6x6 (użytkowy) wraz z zainstalowaną w nim wytwórnią kwasu, żeby zyskać nowe źródło dochodów. Jeśli kupicie taksówkę, to będziecie mogli też zarabiać w ramach zleceń taksówkarskich - oba te pojazdy są w tym tygodniu tańsze o 30%. Oprócz tego możecie skorzystać z szerokiego wachlarza zniżek na inne pojazdy, które znajdziecie poniżej i w przeróżnych salonach w Los Santos.

 • MTL Brickade 6x6 (użytkowy) - 30% taniej (zawiera wytwórnię kwasu)
 • Western Powersurge (motocykl) - 30% taniej
 • Taxi (użytkowy) - 30% taniej
 • Annis RE-7B (supersamochód) - 30% taniej
 • Bravado Gauntlet Classic (muscle) - 35% taniej
 • Enus Deity (sedan) - 40% taniej
 • Übermacht Rebla GTS (SUV) - 40% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 40% zniżki dla członków GTA+) plus zniżka z aktualnego tygodnia na pancerz (30%), która sumuje się.

Oprócz standardowych promocji warto skorzystać ze zniżki 40% na bojowe PDW, a członkowie GTA+ oszczędzą aż 55% na zaawansowanym karabinie.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Grotti Turismo Classic.

PRÓBA CZASOWA HSW

Rozkoszujcie się widokami na trasie ze smaganego wiatrem Ron Alternates do otwartych wód Wyspy Elizejskiej podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Prowadzenie agencji polega nie tylko na spełnianiu zachcianek VIP-ów. Członkowie GTA+ mogą zwiększyć wydajność swojej działalności, sięgając po następujące korzyści:

 • Darmowy Ocelot Virtue (supersamochód) z oznaczeniami Jackal Racing i Ocelot Racing
 • Warsztat pojazdów agencji
 • Maska różowego kwiecistego technodemona, szary bojowy top Yeti i szare bojowe spodnie Yeti
 • 2x GTA$ i RP za zadania dla Fooliganów (łącznie 3x GTA$ i RP w tym tygodniu)
 • 3x GTA$ i RP za Wyścigi Hotring

A to wszystko i jeszcze więcej - w tym premia 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze - za zaledwie 26,99 PLN miesięcznie. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club dostaną 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu.