Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #29 [20-26.07.2023]

GTA Online - Penaud La Coureuse
Newswire Rockstar Games

W tym tygodniu debiutuje w GTA Online Penaud La Coureuse, a ponadto możemy wziąć udział w próbach czasowych Junk Energy na nowym rowerze Inductor, zdobyć premie w letnim wydarzeniu wyścigowym, zgarnąć potrójne nagrody w nowych akcjach z Serii społeczności i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Rozpoczynamy dwudziesty dziewiąty tydzień w GTA Online, a w nim debiutuje Penaud La Coureuse (sportowy), który w latach 70tych był jedynym francuskim importem, do jakiego można się było przyznać w Ameryce bez sprowadzania hańby na swoją rodzinę. W ostatnim czasie przeszedł elektryczne odrodzenie, od spojlera po wloty powietrza, i teraz na widok La Courseuse na horyzoncie aż chce się wyszeptać "voilà". Odbierzcie Penauda La Coureuse'a w Legendary Motorsport. Samochód będzie do 16 sierpnia darmowy dla członków GTA+ i można go wyposażyć w ulepszenia Imani oraz Hao’s Special Works. Jeżeli nie mamy GTA+ to możemy go nabyć za niecałe dwa miliony. Dla przypomnienia - zagłuszacz namierzania rakiet oraz moduł zdalnego sterowania można zamontować w warsztacie pojazdów w agencji, a ulepszenia HSW dostępne są wewnątrz klubu samochodowego LS na PS5 i Xbox Series X|S.

Inductor wprowadza poczciwy rower w dwudziesty pierwszy wiek

Czy wydawało się wam, że rowery górskie są ekologiczne? Fałsz! Pot przeciętnego mieszkańca Los Santos zawiera dość zakazanych substancji, żeby dokonać na trasie przejazdu poważnych szkód w ekosystemie. Rozwiązanie? Zwinny i podrasowany Inductor, czyli elektryczny rower górski z waszych marzeń o wolności jest teraz dostępny do kupienia w sklepie Pedal and Metal. Dla miłośników sportów ekstremalnych Junk Energy jest synonimem zastrzyku adrenaliny, przyspieszonego bicia sera i nienaturalnie błyskawicznego czasu reakcji. Junk Energy nie zwalnia tempa i wprowadza próby czasowe dla nowego Inductora, które codziennie się zmieniają i sprawdzą talent każdego śmiałka. Pamiętajmy, aby sprytnie korzystać z akumulatora Inductora, żeby zyskać nieco przyspieszenia, a także zadbać o odpowiednią wytrzymałość na trasie, żeby pokonać optymalny czas i zdobyć GTA$ oraz RP. Próby czasowe Junk Energy odnajdziemy na mapie, więc pora wziąć się do roboty, kupić nowy elektryczny rower i rozpocząć próbę pobicia optymalnego czasu dla danej trasy.

Ten tydzień jest nastawiony w dużej mierze na przeróżne serie wyścigowe, które są obecnie na premii. Dodatkowo możemy do 2 sierpnia wygrać ciemny strój wyścigowy Manor za jedno zwycięstwo w stworzonym przez Rockstar wyścigu bolidów, wyścigu Hotring lub wyścigu ulicznym. Jeżeli wykonamy to zadanie, nagroda zostanie przyznana w ciągu 10 dni od jej ukończenia.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Albany V-STR

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Albany V-STR, mamy zadanie zająć co najmniej 2 miejsca w wyścigach klubu samochodowego LS przez cztery dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Obey Tailgater S (sedan) z oznaczeniem Sci-Fi, Bravado Verlierer (sportowy) oraz Pfister 811 (supersamochód, 40% taniej).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Vulcar Warrener HKR.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Vulcar Warrener HKR

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Pegassi Torero XO (supersamochód, 30% taniej) i Ocelota Lynxa (sportowy, 40% taniej).

Luxury Autos - Pegassi Torero XO i Ocelota Lynxa

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Vapid Dominator ASP z limitowanym czasowo oznaczeniem Pyton (muscle, 30% taniej)
 • Maibatsu Penumbra FF (sportowy)
 • Ocelot R88 (bolid, 30% taniej)
 • Declasse DR1 (bolid, 30% taniej)
 • Ocelot Pariah (sportowy, 30% taniej)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za wyścigi Hotring

Wyścigową społeczność w Los Santos rozbudził duch rywalizacji podczas letniego wydarzenia wyścigowego, w ramach którego będziecie pędzić na złamanie karku w wyścigach bolidów, ścigać się z policją bądź rywalizować w sponsorowanych, obłędnych wyścigach Hotring. Oklejcie swój ulubiony samochód seryjny korporacyjnymi oznaczeniami, podjedźcie na linię startową i wykorzystajcie cień aerodynamiczny, żeby zdobyć przewagę w wyścigach Hotring i zdobyć do 26 lipca potrójne nagrody.

3x GTA$ i RP za wyścigi kaskaderskie pojazdów specjalnych

Wyciągnijcie Voltica Rocketa, Ruinera 2000 i Blazera Aqua ze strefy komfortu w wyścigach kaskaderskich pojazdów specjalnych, żeby zdobyć w tym tygodniu 3x GTA$ i RP.

3x GTA$ i RP za wyścigi bolidów

Osiągnijcie limity techniki motoryzacyjnej i ludzkiego refleksu w wyścigach bolidów, korzystając z dopalacza KERS i taktycznych pit stopów, żeby w tym tygodniu zdobyć 3x GTA$ i RP.

3x GTA$ i RP oraz reputacji klubu samochodowego LS za wyścigi uliczne

W wyścigach ulicznych kluczem do sukcesu jest znajomość Los Santos, bo dobry skrót może zadecydować o zwycięstwie. Do 26 lipca zdobądźcie 3x GTA$ i RP oraz reputacji klubu samochodowego LS.

3x GTA$ i RP oraz reputacji klubu samochodowego LS za Pościgi

Szybcy kierowcy, którzy potrafią wykorzystać znajomość ulic, żeby uciec policji i pokonać rywali, mogą zdobyć w tym tygodniu potrójne nagrody za Pościgi.

3x GTA$ i RP za Serię społeczności

Najnowsza Seria społeczności zawiera wszystkiego po trochu. Poniżej znajdziecie nowe nazwy i znajome twarze tworzące świeże i ciekawe tryby gry, które wręcz musieliśmy wam pokazać. Aby uczcić tę twórczość, wszystkie poniższe akcje zapewniać będą uczestnikom potrójne nagrody:

 • Death on the GOLF course – MaKi_ART
 • '' BOTANICAL '' – ShelbyGR
 • ANGL Ruins Of Athena – NightAngelUK
 • GOLF RX ONE – TheRealSk8Fox
 • Blind Bends – teltow
 • Battle of the Bands – KnoxNerd
 • DO5T Mystery Box – -makif-

Zniżki w GTA Online:

Zejdźcie głęboko do motoryzacyjnego podziemia, kupując warsztat tuningowy ze zniżką 40%, i zapełnijcie garaże wachlarzem pojazdów z różnych klas w promocyjnych cenach.

 • Warsztaty tuningowe - 40% taniej
 • Mammoth Avenger (samolot) - 30% taniej
 • Ocelot Lynx (sportowy) - 40% taniej
 • Pfister 811 (supersamochód) - 40% taniej
 • Vapid Dominator ASP (muscle) - 30% taniej
 • Ocelot R88 (bolid) - 30% taniej
 • Declasse DR1 (bolid) - 30% taniej
 • Ocelot Pariah (sportowy) - 30% taniej
 • Grotti Itali GTO (sportowy) - 30% taniej
 • Pegassi Torero XO (supersamochód) - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Karabinek jest tańsza o 50% dla wszystkich graczy, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo zniżkę na Railguna w wysokości 25%.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: niestandardowy Pfister Astron.

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy już Hao przerobi trzewia waszej ulubionej fury, możecie ją sprawdzić podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW, która prowadzi na szybkiej trasie z dzielnicy Terminal do parku krajobrazowego góry Chiliad.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą do 16 sierpnia cieszyć się szerokim wachlarzem nagród, premii i innych korzyści. Wśród nich są m.in.:

 • Darmowy Penaud La Coureuse i oznaczenie Rajdowe Penaud
 • Darmowa kurtka i spodnie Santo Capra x Manor
 • Darmowy anodowany limonkowy opalizujący lakier do kół kameleon
 • 1,5x GTA$ i RP za wyścigi lądowe, powietrzne, bolidów i kaskaderskie
 • 1,5x GTA$ i RP za nowe próby czasowe Junk Energy
 • 50% zniżki na ulepszenie pojazdu w Hao’s Special Works

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+