Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #30 [27.07-02.08.2023]

GTA Online - próby czasowe Junk Energy
Newswire Rockstar Games

Letnie wydarzenie wyścigowe wrzuca drugi bieg w GTA Online, więc zgarnijcie 2x więcej nagród za próby czasowe Junk Energy oraz rywalizujcie we wszystkich klasycznych wyścigach, żeby zdobyć 3x GTA$ i RP za sam udział i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Rozpoczynamy drugi tydzień letniego wydarzenia wyścigowego w GTA Online, więc mamy świetną okazję, aby zarobić na swoim uzależnieniu od adrenaliny i zgarnąć 2x GTA$ i RP w próbach czasowych Junk Energy. Jeżeli udamy się do znacznika próby czasowej Junk Energy na mapie, możemy zaryzykować zdrowiem i życiem, pędząc nowym rowerem Inductor ku chwale i podwójnym nagrodom.

Wykonaliście już wyścigi w poprzednim tygodniu? Kierowcy, którzy wygrają stworzony przez Rockstar wyścig bolidów, wyścig Hotring i wyścig uliczny LS do 2 sierpnia, otrzymają ciemny strój wyścigowy Manor. Nagroda zostanie przyznana w ciągu 10 dni od wygranej.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Ocelot Ardent

Ocelot Ardent

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Ocelota Ardenta, mamy zadanie wygrać w wyścigach klubu samochodowego LS przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Benefactor Streiter (sportowy), Progen GP1 (supersamochód, 30% zniżki) i Coil Raiden (sportowy).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Dinka Jester Classic.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Dinka Jester Classic

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Maibatsu MonstroCiti (terenowy) i Vyssera Neo (sportowy, 40% zniżki).

Luxury Autos - Maibatsu MonstroCiti i Vysser Neo

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Pfister Growler (sportowy) z rzadkim oznaczeniem Graffiti Kisama
 • Dinka RT3000 (sportowy)
 • Pegassi Monroe (sportowy klasyk)
 • Progen PR4 (30% zniżki)
 • Benefactor BR8

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za wyścigi Issi Classic

Wyścigi Issi Classic: Weeny Issi Classic to uroczy wóz importowy, który lubi jednak ostrą rywalizację.

3x GTA$ i RP za wyścigi kaskaderskie pojazdów specjalnych

Sprawdźcie swoje umiejętności i wykorzystajcie szczególne możliwości Voltica Rocket, Ruinera 2000 i Blazera Aqua.

3x GTA$ i RP za wyścigi bolidów

Wskoczcie w swój najlepszy strój wyścigowy i z wyczuciem korzystajcie z dopalacza KERS, żeby dotrzeć do mety na pierwszym miejscu.

3x GTA$ i RP oraz reputacji klubu samochodowego LS za wyścigi uliczne

W wyścigach ulicznych kluczem do sukcesu jest znajomość Los Santos, bo dobry skrót może zadecydować o zwycięstwie. Do 26 lipca zdobądźcie 3x GTA$ i RP oraz reputacji klubu samochodowego LS.

3x GTA$ i RP oraz reputacji klubu samochodowego LS za Pościgi

Szybcy kierowcy, którzy potrafią wykorzystać znajomość ulic, żeby uciec policji i pokonać rywali, mogą zdobyć w tym tygodniu potrójne nagrody za Pościgi.

2x GTA$ i RP za Próby czasowe Junk Energy

Udajcie się do znacznika próby czasowej Junk Energy na mapie, żeby zaryzykować zdrowiem i życiem, pędząc nowym rowerem Inductor ku chwale i podwójnym nagrodom.

Zniżki w GTA Online:

Prezentujcie swoje pojazdy w pojemnym, dobrze oświetlonym pomieszczeniu zaprojektowanym z myślą o luksusie. Wielopiętrowy garaż przy Eclipse Blvd jest w tym tygodniu tańszy o 30%. Mammoth Thruster Avengera też będzie tańszy o 30%, tak samo jak opcjonalne ulepszenia w postaci karabinów maszynowych montowanych z przodu i rakiet. Poniżej znajdziecie pełną listę zniżek w tym tygodniu.

 • Vysser Neo (sportowy) - 40% taniej
 • Garaż przy Eclipse Blvd - 30% taniej
 • Mammoth Thruster Avengera - 30% taniej
 • Przednie karabiny maszynowe i rakiety do Mammotha Avengera - 30% taniej
 • Progen GP1 (supersamochód) - 30% taniej
 • Progen PR4 (bolid) - 30% taniej
 • Progen Emerus (supersamochód) - 30% taniej
 • Maibatsu MonstroCiti (terenowy) - 25% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Karabin wyborowy jest tańsza o 50% dla wszystkich graczy, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo zniżkę na Karabin wojskowy w wysokości 30%.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: niestandardowy Principe Deveste Eight.

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy Hao skończy już grzebać pod maską, zabierzcie swój ulepszony pojazd na długą, malowniczą przejażdżkę pomiędzy Pacific Bluffs i górą Gordo w ramach trwającej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą do 16 sierpnia cieszyć się szerokim wachlarzem nagród, premii i innych korzyści. Wśród nich są m.in.:

 • Darmowy Penaud La Coureuse i oznaczenie Rajdowe Penaud
 • Darmowa kurtka i spodnie Santo Capra x Manor
 • Darmowy anodowany limonkowy opalizujący lakier do kół kameleon
 • 1,5x GTA$ i RP za wyścigi lądowe, powietrzne, bolidów i kaskaderskie
 • 1,5x GTA$ i RP za nowe próby czasowe Junk Energy
 • 50% zniżki na ulepszenie pojazdu w Hao’s Special Works

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+