Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #31 [03-09.08.2023]

GTA Online - misje Lamara
Newswire Rockstar Games

W tym tygodniu w Los Santos zakwitnie półświatek oraz rynek szybkich fuch. Można dodatkowo zarobić, pomagając legendarnemu przedsiębiorcy z Los Santos podczas misji od Lamara Davisa, misji lowriderowych i Krótkich tripów - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Połowa wakacji za nami, a w GTA Online kolejny tydzień wprowadza nas w półświatek oraz rynek szybkich fuch... Lamar, Ron... To od nich w tym tygodniu powinniśmy szukać ekstra kasy, gdyż oferowane przez nich misje są aktualnie potrójnie premiowane. Oprócz tego zlecenia taksówkarskie będą zapewniać trzy razy więcej GTA$ i RP, a za rozbijanie i spychanie rywali w trybie Sumo (Remiks) zarobić można 2x GTA$ i RP.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Grotti Turismo R

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Grotti Turismo R, mamy zadanie zająć przynajmniej drugie miejsce w wyścigu z Serii wyścigów klubu samochodowego LS przez dwa dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Pfister Comet SR (sportowy), Karina Calico GTF (sportowy) i Bravado Greenwooda (muscle, 30% taniej).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Declasse Drift Yosemite.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Declasse Drift Yosemite

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Declasse Vigero ZX (muscle) i Bravado Buffalo EVX (muscle).

Luxury Autos - Declasse Vigero ZX i Bravado Buffalo EVX

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Schyster Deviant (muscle, 50% taniej)
 • Vapid Peyote Gasser (muscle, 40% taniej)
 • Invetero Coquette (sportowy)
 • Declasse Tulip M-100 (muscle)
 • Vapid Blade (muscle)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za misje od Lamara

Lamar Davis zapracował sobie na status jednego z najsławniejszych zatwardziałych przestępców w Los Santos. Chwyćcie za iFruita i zadzwońcie do niego, żeby zgarnąć 3x GTA$ i RP za wszystkie misje od Lamara, w tym misje lowriderowe.

3x GTA$ i RP za misje od Rona

Możecie także skorzystać z iFruita, żeby skontaktować się z Nerwowym Ronem Jakowskim i pomóc mu rozwinąć Trevor Philips Industries - wszystkie misje od Rona zapewniają w tym tygodniu potrójne nagrody.

3x GTA$ i RP za zlecenia taksówkarskie

W tym tygodniu zgłoście się na ochotnika w Downtown Cab Co., żeby przewozić mieszkańców Los Santos w ramach zleceń taksówkarskich, które zapewniać będą 3x więcej GTA$ i RP.

ps. Zlecenia taksówkarskie można wykonywać w taksówce (pojazd użytkowy, 30% taniej) i własnej taksówce (pojazd użytkowy), a także podczas korzystania z Willarda Eudory (muscle, 30% taniej) lub Classique’a Broadwaya (muscle, 30% taniej) z oznaczeniami taksówkarskimi. Jeśli ktoś nie dysponuje odpowiednim pojazdem, może zajrzeć do Downtown Cab Co., żeby wykonać te zlecenia.

2x GTA$ i RP za Krótkie tripy

Zajrzyjcie na zaplecze studia Record A, żeby wypróbować najnowszy produkt Lamara i przeżyć pozacielesną przygodę w Krótkich tripach. Gdy już wytrzeźwiejecie, wrócicie do domu z podwójnymi nagrodami GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za Sumo (Remiks)

Zepchnijcie wrogów ku zgubie w trybie Sumo (Remiks), gdzie wszyscy uczestnicy mogą zgarnąć 2x więcej GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Aktualnie możemy poszerzyć swoje portfolio nieruchomości sięgając po tańsze apartamenty oraz hangary. Oprócz tego możemy nabyć poniższe pojazdy w promocyjnej cenie:

 • Wszystkie apartamenty - 40% taniej
 • Hangary - 40% taniej
 • Ulepszenia i modyfikacje hangarów - 40% taniej
 • Taksówka (pojazd użytkowy) - 30% taniej
 • Classique Broadway (muscle) - 30% taniej
 • Willard Eudora (muscle) - 30% taniej
 • Bravado Greenwood (muscle) - 30% taniej
 • Vapid Peyote Gasser (muscle) - 40% taniej
 • Schyster Deviant (muscle) - 50% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Wdowi strach jest tańsza o 30% dla wszystkich graczy, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo zniżkę na Minigun w wysokości 30%.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Coil Cyclone II.

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy Hao skończy już grzebać pod maską, zabierzcie swój ulepszony pojazd na przejażdżkę pomiędzy Północnym Chumash a wyżyną Palomino w ramach trwającej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą do 16 sierpnia cieszyć się szerokim wachlarzem nagród, premii i innych korzyści. Wśród nich są m.in.:

 • Darmowy Penaud La Coureuse i oznaczenie Rajdowe Penaud
 • Darmowa kurtka i spodnie Santo Capra x Manor
 • Darmowy anodowany limonkowy opalizujący lakier do kół kameleon
 • 1,5x GTA$ i RP za wyścigi lądowe, powietrzne, bolidów i kaskaderskie
 • 1,5x GTA$ i RP za nowe próby czasowe Junk Energy
 • 50% zniżki na ulepszenie pojazdu w Hao’s Special Works

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+