Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #41 [12-18.10.2023]

GTA Online - Polujcie na duchy w nowym Albany Brighamie
Newswire Rockstar Games

Polujcie na duchy w nowym Albany Brighamie, a także zdobądźcie specjalne oznaczenie, zgarnijcie podwójne nagrody za nowe, brutalne halloweenowe deathmatche i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Zło przybiera na sile, zjawiska nadprzyrodzone stają się coraz częstsze, a do GTA Online w tym tygodniu przybywa klasyczny środek transportu. Albany Brigham (muscle) nagina utarty styl i wzbogaca go sezonowym klimatem. Albany Brigham jest już dostępny do nabycia na stronie Southern San Andreas Super Autos oraz na wystawie Automobilklubu Vinewood, gdzie członkowie GTA+ mogą go do 8 listopada odebrać za darmo.

Lokalni łowcy zjawisk paranormalnych z Ghosts Exposed potrzebują waszej pomocy w poszukiwaniu dowodów na istnienie zjaw, które nawiedzają mieszkańców południowego San Andreas. Odszukajcie duchy, zróbcie im zdjęcia aparatem w swoim iFruicie i wyślijcie niewyraźne fotografie do tej organizacji, żeby zdobyć GTA$ i RP. Tylko za bardzo się nie zbliżajcie, bo strachy mogą się przestraszyć i rozpłynąć w mroku. Po sfotografowaniu ostatniej zaginionej duszy zdeterminowani łowcy otrzymają oznaczenie Ghosts Exposed dla nowego Albany Brighama.

Zewsząd dochodzą niepokojące wieści o spotkaniach z opętanymi stworzeniami, które atakują niewinnych mieszkańców. Weazel News i władze lokalne ostrzegają mieszkańców, żeby w pobliżu tych istot zachować największą ostrożność, ponieważ mogą one przekształcić się w coś znacznie groźniejszego, jeśli ktoś się do nich zbliży lub je sprowokuje.

Załóżcie straszliwe przebrania, żeby w tym tygodniu przerażać do cna: odbierzcie zieloną klasyczną maskę wiedźmy, grając w GTA Online w tym tygodniu; ukończcie misję sprzedaży towaru z bunkra, żeby dobrać się do pomarańczowej klasycznej maski wilkołaka, oraz ukończcie misję kradzieży zapasów do bunkra, żeby otrzymać jasnozieloną klasyczną maskę wampira.

Ani na chwilę nie opuszczajcie gardy, ponieważ od tego tygodnia w trybie swobodnym zdarzać się będą mrożące krew w żyłach incydenty. Zszokowani nieznajomi bełkocą i mamroczą o UFO na niebie, a w wojnach handlowych będziecie zbierać części statków kosmicznych spod nosa FIB w Forcie Zancudo. Podobno po okolicy krążą też widmowe samochody, które śledzą mieszkańców, a w przypadku pewnego agresywnego Cerberusa - nawet spychają ich z drogi.

Lubicie zabawę w kreatorze? Od dziś możecie zostać władcami marionetek dzięki nowym funkcjom, które wzbogaciły kreator akcji w GTA Online, w tym nowym halloweenowym opcjom pogodowym oraz innym złowrogim rekwizytom - m.in. dyniom oraz lampionom z dyni - i zbudujcie plan zdjęciowy własnego horroru.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Annis Hellion

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Annisa Helliona (terenowy), mamy zadanie zająć co najmniej czwarte miejsce w Serii klubu samochodowego LS przez dwa dni pod rząd.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Declasse Vamos (muscle), Grotti GT500 (sportowy klasyk, 40% taniej) i Vapid Peyote Gasser (muscle, 40% taniej).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Karin Futo GTX (sportowy).

Nagroda główna na podium w Kasynie - Karin Futo GTX

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Annisa S80RR (supersamochód, 40% taniej) i Lampadati Tigona (supersamochód).

Luxury Autos - Annis S80RR i Lampadati Tigon

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Dewbauchee Exemplar (coupe)
 • Enus Cognoscenti Cabrio (coupe)
 • Ocelot F620 (coupe)
 • Grotti Carbonizzare (sportowy)
 • Vapid FMJ (supersamochód, 40% taniej)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x więcej GTA$ i RP za Nowe halloweenowe deathmatche

Walczcie w trzech nowych halloweenowych deathmatchach, które wpasowują się w okolicznościową mroczną i makabryczną atmosferę oraz zapewniają 2x więcej GTA$ i RP podczas pierwszego tygodnia, co dla członków GTA+ łącznie daje soczyste poczwórne nagrody.

 1. Padnij trupem, czyli martwi wstają z grobów i szukają tylko jednego: żywych.
 2. Krwiobieg: Zmierzcie się w tym brutalnym deathmatchu, gdzie tylko zadawanie ran pozwoli pozostać przy życiu.
 3. Przeklęci i zatraceni: Witajcie w deathmatchu każdy na każdego ze swoich koszmarów.

2x więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży towaru z bunkra

Gdy już zdobędziecie zapasy i przekształcicie je w towar, sprzedajcie go w ramach misji sprzedaży towaru z bunkra do 18 października, żeby zdobyć 2x więcej GTA$ i RP. Nie rozbudowaliście jeszcze swojej działalności w podziemiach? To sporo was omija. Na szczęście bunkry oraz ich ulepszenia i modyfikacje są w tym tygodniu tańsze o 30%.

więcej GTA$ i RP za halloweenowe tryby

Wczujcie się w mroczny klimat Halloween i wskoczcie do akcji, żeby zdobywać mordercze premie w okolicznościowych trybach, w tym potrójne nagrody za Oprawcę oraz 2x więcej GTA$ i RP za Dzień sądu (łącznie 4x więcej nagród dla członków GTA+) i Halloweenową serię w bunkrze.

Zniżki w GTA Online:

 • Bunkry - 30% taniej
 • Ulepszenia i modyfikacje bunkrów - 30% taniej
 • Vapid Ratel (terenowy) - 20% taniej
 • Mammoth Streamer216 (samolot) - 30% taniej
 • Vapid FMJ (supersamochód) - 40% taniej
 • Annis S80RR (supersamochód) - 40% taniej
 • Grotti GT500 (sportowy klasyk) - 40% taniej
 • Vapid Peyote Gasser (muscle) - 40% taniej
 • Karin Technical Aqua (terenowy) - 40% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Wdowi strach jest tańszy o 20% dla wszystkich graczy, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo zniżkę na Up-N-Atomizera, Piekielnego kosiarzaWyrzutnię namierzającą w wysokości 40%.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Karin S95 (sportowy).

PRÓBA CZASOWA HSW

Wybierzcie dowolny, ulepszony w HSW pojazd i palcie gumę na trasie z plaży Del Perro do Murrieta Heights podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Przygotujcie się na budzący grozę czas Halloween w tym miesiącu dzięki GTA+ i odbierzcie do 8 listopada nowego Albany Brighama wraz z ekskluzywnym oznaczeniem i nie tylko:

 • Darmowy Albany Brigham i oznaczenie Love Fist
 • Czarno-biały garnitur w paski, szkieletowe body, koszulka BR, szorty BR oraz bluza z kapturem BR
 • Podwójne nagrody za halloweenowe deathmatche
 • 40% zniżki na kosmiczną broń w furgonetce z bronią

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+