Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #42 [19-25.10.2023]

GTA Online - Halloweenowa groza
Newswire Rockstar Games

Halloweenowa zabawa pełna grozy wciąż trwa w GTA Online... Zdobądźmy przerażające nowe maski, potrójne nagrody w nowej, straszliwej Serii społeczności i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

To już przedostatni halloweenowy tydzień w GTA Online, a do gry napływają kolejne fale złowrogich korzyści dla graczy, którzy podejmą się udziału w tej zabawie. Zróbmy miejsce w szafie na zestaw nowych, przerażających masek, bo przebranie to najlepszy sposób, by zwiastować nadchodzącą rozróbę. Za zagranie w tym tygodniu, otrzymamy koszmarną niebieską klasyczną maskę wilkołaka. A każdy, kto do 25 października odważy się dostarczyć ładunek wydarzenia podczas wojen handlowych, zdobędzie seledynową klasyczną maskę zombie. W trybie swobodnym wciąż panuje chaos, więc powinniśmy mieć się na baczności, bo w przeciwnym razie padniemy ofiarą agresywnych ogarów, diabelskich samochodów autonomicznych i latających nad głowami statków UFO. Odszukaliście w poprzednim tygodniu duchy? Jeżeli nie, to w dalszym ciągu macie taką możliwość, wystarczy że użyjecie aparatu w iFruicie, żeby zdobyć dowody na istnienie duchów, i wyślijcie je do Ghosts Exposed, a w zamian otrzymacie straszliwe nagrody. Nie wiesz jak je odszukać? Zapraszam na naszego discorda, tam znajdziesz pomoc. Nowe halloweenowe deathmatche "Padnij trupem", "Przeklęci i zatraceni" oraz "Krwiobieg" w dalszym ciągu zapewniają dodatkowe nagrody każdej duszy, której wystarczy odwagi, by wkroczyć do walki ;)

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Dinka Vindicator

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Dinkę Vindicatora (motocykl), mamy zadanie zająć co najmniej piąte miejsce w Serii klubu samochodowego LS przez dwa dni pod rząd.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Grotti Bestia GTS (sportowy, 40% taniej), Declasse Hotring Sabre (sportowy) i Obey 8F Drafter (sportowy, 40% taniej).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Rune Zhaba (terenowy).

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Lampadati Cinquemilę (sedan, 30% taniej) i Lampadati Komodę (sportowy).

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Lampadati Michelli GT (sportowy klasyk, 40% taniej)
 • Lampadati Furore GT (sportowy, 40% taniej)
 • Lampadati Pigalle (sportowy klasyk)
 • Lampadati Felon (coupe)
 • Lampadati Felon GT (coupe)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x więcej GTA$ i RP za Serię społeczności

Zmierzcie się z własnym strachem w świeżej porcji wyselekcjonowanych akcji stworzonych przez graczy. Nowa Seria społeczności pokazuje, jak kreatywni są gracze GTA Online, siedmioma wyjątkowymi akcjami, które idealne pasują do tej pory roku. Do 25 października zapewniać one będą 3x więcej GTA$ i RP. Skoczcie na spadochronie prosto do apokaliptycznego deathmatchu w stylu battle royale, weźcie udział w strzelaninie z nielimitowaną amunicją na cmentarzu, stańcie twarzą w twarz z nawiedzonymi pojazdami i nie tylko w tych mrocznych i spektakularnych akcjach:

 1. JUMP! - Paleto Bay autorstwa WhyRezzyy
 2. (STR8) Cemetery RnG autorstwa STR8--Psycho
 3. - THE HOLE - autorstwa ShelbyGR
 4. The City 5 autorstwa NOBl__NOBITA
 5. Haunted cars autorstwa Intruder613
 6. Apocalypse Bridge autorstwa Darkzy17.
 7. xiii. Citadelle * autorstwa II_TREIZIEME_II

2x więcej GTA$ i RP za halloweenowe tryby adwersarza i Walki o przetrwanie

Możecie zdobyć podwójne nagrody w wielu halloweenowych trybach, w tym Zagubieni kontra Potępieni, Oprawcy i Walka o przetrwanie z obcymi.

2x więcej GTA$ za misje sprzedaży kwasu

Zaspokójcie trzecie oko Los Santos, wtłaczając na ulice psychodeliki w ramach misji sprzedaży z wytwórni kwasu. Ukończcie do 25 października dostawy i uważajcie na gliniarzy próbujących zepsuć zabawę, a zdobędziecie dwa razy więcej GTA$. Zamierzacie dopiero wejść na owocny rynek kwasu? W tym tygodniu możecie to zrobić taniej, kupując z 30-procentową zniżką wyposażenie wytwórni kwasu oraz MTL Brickade’a 6x6, który posłuży za bazę dla tych działań.

Zniżki w GTA Online:

 • MTL Brickade 6X6 (użytkowe) - 30% taniej
 • Wyposażenie wytwórni kwasu - 30% taniej
 • Cała amunicja (w tym do broni wersji 2) - 30% taniej (75% taniej dla członków GTA+)
 • Koszt ulepszenia broni do wersji 2 - 30% taniej
 • Bojowy Buckingham Conada (helikopter) - 20% taniej
 • Grotti Bestia GTS (sportowy) - 40% taniej
 • Obey 8F Drafter (sportowy) - 40% taniej
 • Lampadati Michelli GT (sportowy klasyk) - 40% taniej
 • Lampadati Furore GT (sportowy) - 40% taniej
 • Lampadati Cinquemila (sedan) - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady: Łom, Kastet, Piekielny kosiarz (40% taniej dla członków GTA+), Up-N-Atomizer (40% taniej członków GTA+), Wdowi strach (40% taniej dla członków GTA+), Railgun, Pistolet sygnałowy (20% taniej), Kompaktowa wyrzutnia EM (30% taniej dla członków GTA+), Pistolet .50, Muszkiet, Granaty, Miny zbliżeniowe, Pancerz

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Imponte Arbitera GT (muscle).

PRÓBA CZASOWA HSW

Przetestujcie nową brykę, gnając na południe trasą z Sandy Shores do La Puerta w ramach obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Przygotujcie się na budzący grozę czas Halloween w tym miesiącu dzięki GTA+ i odbierzcie do 8 listopada nowego Albany Brighama wraz z ekskluzywnym oznaczeniem i nie tylko:

 • Darmowy Albany Brigham i oznaczenie Love Fist
 • Czarno-biały garnitur w paski, szkieletowe body, koszulka BR, szorty BR oraz bluza z kapturem BR
 • Podwójne nagrody za halloweenowe deathmatche
 • 40% zniżki na kosmiczną broń w furgonetce z bronią

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+